Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány azért nem indul az...

Gyurcsány azért nem indul az előválasztáson, mert nem mer vitázni?

Figyelt kérdés
Vagy attól fél, hogy még a ballib oldalon is annyian utálják, hogy az előválasztást sem tudná megnyerni?

2021. jún. 18. 01:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10!


"...nem akarhat igaztalan módon nyerni, nem igaz vádakkal választást nyerni, az nem igaz országhoz vezet..."


Ez a kulcsmondat. Ez volt az érve. A nagy semmi. Végighazudta a vitát (majd a következő másfél évet).

Amikor Orbán szembesítette valamivel, akkor ez volt rá a válasza: Őt igaztalan módon vádolják, Orbán hazudik.

Magyarán nem vitatkozott, hanem mellébeszélt és hazudott.

Aki képben volt, az már akkor is látta ezt. Majd a ballib sajtó jól megmondta, hogy Gyucsány fölényesen megnyerte a vitát.

Gyertek már ki a seggükből és gondolkozzatok! Az nem vita volt. Az a magyar politika történetnek erkölcsi tragédiája volt.

2021. jún. 18. 11:01
 12/14 anonim ***** válasza:
Kérdező úgy csinálsz, mint ha Gyurcsány mellett, Orbán soha a b.dös életben nem hazudott volna...xD meg ha már itt tartunk, úgy ámblok az összes politikus... Hol élsz? :D
2021. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"azon a vitán Gyurcsány folyamatosan hazudott"

Orbán is, csak annyi különbséggel, hogy ott helyben szembesítették is vele. Pont ezért lett elpicsázva azon a bizonyos vitán.

"Ezt ő maga is beismerte az Öszödi beszédként elhíresült zárt körben előadott beszédében."

Magadtól erre nem jöttél rá? Pedig már a műsor alatt a szakértők folyamatosan rávilágítottak a vitázó felek hazugságaira. Vita után is jópár elemzés készült.

"Orbán nem tudott mit kezdeni a valósággal semmilyen kapcsolatot nem tartó Gyurcsánnyal"

Pont erről szól egy vita, hogy megcáfolod az ellenfeled érveit. Mikor a másik kamu nyilvános statisztikai adatokkal dobálódzik, akkor ez még könnyebb is. Csak hát ugye készülni is kellett volna, ahogy Gyurcsány (vagy Medgyessy) is tette.

2021. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13!


"Orbán is, csak annyi különbséggel, hogy ott helyben szembesítették is vele. Pont ezért lett elpicsázva azon a bizonyos vitán"


Te is csak annyit tudsz, amennyit Gyurcsány, azon a vitán: Orbán hazudik, mert én azt mondom! Igaz, hogy én lebuktam és ő nem, de őőőőő hazuuuudik!


"Magadtól erre nem jöttél rá?"

Logikai hiba. Nekem teljesen világos volt, hogy hazudik, hiszen emlékeztem, hogy mit mondott korábban.


"Pont erről szól egy vita, hogy megcáfolod az ellenfeled érveit."

Pont' ezt nem csinálta Gyurcsány. Csak hazugsággal vádolta a vádlóját. Ennyit csinált, semmit többet.


De látom, hogy nagy érzékenyek érint titeket, hogy a beszari Gyurcsány még elindulni sem mer a választásokon, mert azonnal jöttök ezzel a régi hazugsággal, hogy Fletó lemosta Orbánt.

A kérdés továbbra is az, hogy miért nem mert vitázni még a ballib jelöltekkel sem.

2021. jún. 18. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!