Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a következménye ezeknek?

Mi lesz a következménye ezeknek?

Figyelt kérdés

ugye most elfogadott a parlament egy "melegellenesnek" nevezett törvényt, gondok vannak az EU szerint a jogállamisággal is,stb.

Elképzelhető, hogy ez miatt az EU megvonja a támogatásokat esetleg kizárja Magyarországot az EU-ból vagy a magyar kormány dönt a Huxit mellett?



2021. jún. 18. 16:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
34 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Torvenyeket nem hulyek alkotjak, biztos utana neztek, hogy mennyit engednek meg az unios szabalyozasok. Nem tudnak rajtunk fogast talalni, Orban olyan mint egy olaj-birkozo - mindig kicsuszik a markukbol :)
2021. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Max majd lesz egy módosítás hónapok vagy évek múlva, ami kirészletezi, mi az a "népszerűsítés". Erre amúgy Orbán is utalt. Azt tudni kell, hogy egy csomó minden NEM az EU hatásköre (pl oktatás, családjog stb). Nyugatra leginkább csak fake news jut el, de már most közölte a minisztérium, hogy semmiféle változás nem kell a NAT-ban a mostani törvény miatt. Megint túltolták a hisztit.
2021. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Ezt megkérdezték egy,két,három éve is és még mindig eu tagok vagyunk.
2021. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Ez a törvény pedig teljesen értelmetlen. Egy az, hogy semmit sem használ, csak árt. Kettő, hogy értelmetlen és pontatlan a megfogalmazás. Három, hogy diszkriminatív. És még lehetne sorolni naphosszat. Az EU annyira nem keményítene be, hogy kiteszi az országot, de szerintem a szankciók (pl. támogatás megvonása) benne vannak a pakliban. Ezért pedig lehet, hogy bedühödne Orbán és kilépne az EU-ból. Tudom, hogy kell hozzá népszavazás, de, ha ez elkezdi szidni az EU-t, akkor úgyis meggyőz annyi idiótát, hogy megelegyen az 50℅.
2021. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az alaptörvény tiltja, hogy népszavazást tartsanak a kilépésről. tehát úgymond nem kell hozzá.
2021. jún. 18. 17:23
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Az eu nem zár ki, nem vonja meg a támogatásokat, a magyar kormány sem lép ki, jövőre meg úgy Karácsony lesz, és nem fognak Magyarországgal foglalkozni.
2021. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez a törvény egy baromnság, amit egyértelműen módosítani fognak, viszont perpillanat nagyon jó gumicsontot szolgáltat a népnek, miközben egyéb mutyizás zajlik. Nem mellesleg az ellenzéket is megpróbálta megosztani, és a tiltakozókra rálehet aggatni majd a gyerekellenes, pedofilsimogató címkét. Nem látok mást, csak a rendkívül alacsony intelligenciával rendelkező magyar átlag szavazó manipulációját, egyéb nincs itt.
2021. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös, erről nem is tudtam. A britt példából indultam ki, elnézést. 4-es vagyok.
2021. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Stadion,Mészáros,oltás,lopnak,LMBTQL.
2021. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a világsajtó felrobbant a törvény kapcsán.. itt lesz valami én úgy sejtem csak ne minket, polgárokat bűntessenek.
2021. jún. 19. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!