Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypártiak miért reagálnak...

Kormánypártiak miért reagálnak ennyire aggresszíven, ha valakinek nem tetszik a kormány valamelyik intézkedése?

Figyelt kérdés
Szerintük a kormány tévedhetetlen és csakis jó döntéseik vannak?

2021. jún. 19. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Ez oda vissza megy politikai hovatartozástól független. Valamiért az emberek személyes sértésnek veszik hogyha a pártot amelyikkel szimpatizálnak leszólják.
2021. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%

Ellenzékiek miért reagálnak ennyire aggresszíven ha nem tetszik nekik a kormány valamelyik intézkedése?



Szerintük a kormány mindíg téved és csakis rosz döntéseik vannak?

2021. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Olyanok mint egy csorda.Mikor összeállnak egy csoporttá, és a nyáj egy tagját baj éri,pl külső környezeti behatás(juhász belerúg),a többi egységként sokkal hangosabban reagál.

Össznépi béégetés a vége, ezért tűnnek olyan hangosnak, hogy nehogy további kár érje őket.

2021. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem, vannak olyanok ami nem szimpatikusak, például a menekültek témában lehetnének kicsit kompromisszumra hajlók.
2021. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%

Én pont fordítva látom, az ellenzéki szavazó ugrik mindenre és akár egy jó kormányzati döntést is elítél csak mert a Fidesz szavazta meg.


Itt az oldalon is beismerte sok Fidesz szavazó is, hogy nem tévedhetetlen a kormány és van amivel nem értenek egyet.


Én is így vagyok ezzel és nem vagyok megszállott Fideszes, viszont rájuk szavazok, mivel a jelenlegi palettán őket látom a legjobbnak. Tudom lepontozást ér ez, de nem érzem úgy, hogy pl. Jakab Péter vagy Karácsony Gergely bármilyen szinten is megütné azt a színvonalat mint Orbán. Az meg már csak a pláne, hogy ezek a húzó nevek, de nincsenek mögöttük olyanok akikre rábíznám az eü kezelését, külügyet, belügyet, stb..

2021. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
De nem is az intézkedéseket bírálják, csak a Mészáros, lopnak szlogent ismételgetik.
2021. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Miért kell azt hazudni, hogy ez az agresszió csak a kormánypártiak körében dívik? Az ellenzékiek sem különbök, elég ha kritizálom az ellenzéki összefogás kulcsfiguráit. Rögtön azt akarják, hogy dögöljek meg.
2021. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem tevedgetetlen a Kormany, csak ritkan hibazik. :)
2021. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert nem lehet megérteni évek óta, hogy csak az a tuti, amiket Viktor urunk, parancsolónk mond? Mi ebben az érthetetlen?
2021. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert aztán az ellenzék teljesen különb ettől.


Mert aztán az ellenzéki szavazók mindig tök intelligensen reagálnak le minden féle kritikát.


Meg a lóf*szt mama...


Ne legyünk már álszentek,az ellenzéki szavazók körében is legalább ugyanannyi birka van,mint a kormánypárti szavazók között.

2021. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!