Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rogán Antal miért olyan...

Rogán Antal miért olyan érinthetetlen?

Figyelt kérdés
El fogják valaha is számoltatni, vagy élete végéig élvezheti a milliárdokat. Hadházy Ákos elég sok mindent feltárt róla, mégsem foglalkozik vele senki érdemben! és ez csak egy, a sok közül! Ez csak nekem fáj? és ne azzal magyarázzátok, hogy mert Polt a legfőbb ügyész.
2021. jún. 19. 20:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10-esnek mondanám: Magyar vagyok és mindíg is az voltam, itt születtem, itt nőttem fel, és most itt látom azt, hogy itt nincsenek következmények. Okádok az egésztől.Balra is és jobbra is! kövezzetek meg.
2021. jún. 19. 22:03
 12/12 anonim ***** válasza:

#10 vagyok.

Akkor nagyon fiatal és naiv lehetsz. Megértem, hogy nem tetszik, de ez egy ilyen ország. Ezt ismered?


"Öt majmot bezárnak egy ketrecbe, aminek a közepén van létra, aminek a tetejéről elérhető egy banán. Minden alkalommal, amikor egy majom felmászott a gyümölcsért, mielőtt elérte volna, a tudósok hideg vizet locsoltak a többi majomra. Egy idő után minden alkalommal, amikor egy majom felment a létrán, a többiek elverték. Egy idő után már egy majom sem akart felmászni a gyümölcsért, mert tartottak a jéghideg vízsugártól.


Ekkor a tudósok kicseréltek egy majmot. Az első dolog, amit az új majom csinált, hogy fel akart mászni a gyümölcsért, de a többi majom erre jól elverte.


Néhány verés után az új majom megtanulta, hogy ne másszon fel a létrára, habár már nem tudta, miért, hiszen őt, és a többieket sem érte vízsugár. Aztán kicserélték a második majmot, és ugyanez történt, elverték a többiek. A harmadik, negyedik, ötödik esetében ugyanez történt.


Így a ketrecben végül öt olyan majom volt, akik módszeresen elverték azt, amelyik fel akart mászni a gyümölcsért, bár már nem tudták miért, hiszen egyik sem volt lelocsolva hideg vízzel. Megtanulták, hogy a mászásért verés jár - vizet már egyik sem kapott, sőt, már nem is kaptak volna, de már késő volt.


Már nem tudták, miért nem másznak – egyszerűen nem szabadott. A létra, tetején a banánnal hiába volt a ketrec közepén, de majmok már csak vágyakozva nézték azt."


Állítólag kamu sztori, de a tanult tehetetlenség létezik.

2021. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!