Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Nem vagytok...

Ellenzékiek! Nem vagytok szomorúak a meccs miatt?

Figyelt kérdés
2021. jún. 19. 23:32
A kérdező szavazást indított:
De. Szomorú vagytok
Nem.
29 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
A meccs még hagyján. De utána meg a Himnuszt énekelte 60 ezer magyar!
2021. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Ellenzéki vagyok és szívből szurkolok a magyar válogatottnak minden meccsen!
2021. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Mi köze az ellenzékiségnek a focihoz? Örülök, mert a világbajnokkal szembeni döntetlen felér egy győzelemmel. Szomorú vagyok, mert még egy pici szerencse igazi győzelmet is hozhatott volna.
2021. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Hidegen hagy a foci.
2021. jún. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Annak a pénznek amit erre költöttünk az oktatásban és az egészségügyben lenne a helye, vagy legalábbis oda kellene adni a szegényeknek segélyként.
2021. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
#5: No, pont ezért nem szabad a szélsőbaloldalt a hatalom közelébe engedni. Az a meccs (és a többi) iszonyatos mennyiségű adóbevételt termel, megnyomja a turizmust, vendéglátást. Csomó pénzt visz oda, ahol kell. Az lenne az alternatíva, hogy odaadod azoknak, akik 2 hét alatt elszórják piára meg cigire? LOL.
2021. jún. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
De szomorú vagyok, de olvastam a ujvidéki vérengzésről meg arról, hogy leköptek egy magyart mert ROMÁNIÁBAN magyarul beszélt és jobb lett kicsit.
2021. jún. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Magyar gyűlölő ellenzéki vagyok és csak azért vagyok hogy nektek rossz legyen.
2021. jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Fsms ***** válasza:
87%
Miért kellene szomorúnak lennem?
2021. jún. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

6

Tehát amikor a faşszopó vezéred elvette a magánnyugdíjpénztárakat, államosította az iskolákat, az egészségügyet meg úgy kb mindent, de közben meg szerinte nekünk nem kell az uniós minimálbér mivel olyan jól is keresünk a 170ezres gyári melóval meg az 50ezres közmunkával ugyebár az teljesen rendben van. De ha esetleg arról lenne szó hogy abba az álomjó egészségügybe is öljünk bele valamit, akkor hirtelen sokkal fontosabb hogy lölőke meg a bandája megkapja azokat a fincsi adóforintokat, mi?

Hát elmész te abba a rohadt mocskos utolsó kretén gęcis kûrva anyádba az aljas népnyúzó maffiabandáddal együtt mostmár te utolsó aljadék féreg...

2021. jún. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!