Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha csak ebből lehetne választa...

Ha csak ebből lehetne választani, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 16:28
A kérdező szavazást indított:
Inkább ezer Gyurcsány, mint egy Orbán.
Inkább ezer Orbán, mint egy Gyurcsány.
26 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Fel kéne fogni hogy bármelyiket is választanad ugyanolyan szar lenne
2021. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Ezeregy pázmán koppány.
2021. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most hallgattam meg Friderikusz Frei Tamásos castját. Ez a Frei gyerek azt mondta benne, hogy van 5-6 millió ember Magyarországon, akinek esélye sincs arra, hogy jobb legyen a sorsa. Egyes, te is ilyen vagy, ugye!
2021. jún. 20. 16:57
 4/14 anonim ***** válasza:
Ki ez a Frey gyerek?
2021. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ha még a nevét sem tudod leírni helyesen, akkor inkább hagyjuk is, hogy kicsoda, mert nem a te szinted.
2021. jún. 20. 18:36
 6/14 anonim ***** válasza:

3


Fogalmam sincs hogy miről beszélsz de biztos úgy van.Addig ameddig az olyan emberek mint te nem fogják fel hogy itt nem a szavazás a megoldás addig ez az ország a béka feneke alatt fog maradni

2021. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tegyél érte, hogy ne maradj a béka feneke alatt. Én tettem érte.
2021. jún. 20. 20:35
 8/14 anonim ***** válasza:

7


Én az országról beszéltem,nem magamról. De ha már itt tartunk te mit tettél azért hogy ne legyél a béka feneke alatt? Miért ekkora a szád? Anyuci apuci eltartott 40 éves korodig azt erre vagy büszke?

2021. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk szereztem két diplomát, ahhoz nyilván kellett két nyelvvizsga is, már a középiskola után dolgoztam, gyűjtöttem a pénzt, először a testvéremmel vettünk közösen egy II. kerületi lakást (hitel nélkül), aztán egyedülk vettem egy kis lakást a kerületben (hitel nélkül), dolgoztam tovább, gyűjtöttem a pénzt, most egy nagy lakásban lakom a kerületben (hitel nélkül). Találtam könnyű, de jól fizető munkahelyet magamnak, szépen lépegettem felfelé a létrán, és amikor azt láttam, hogy mindenki rinyál, hogy "Bezárt a munkahelyeeeeem!!!!", meg "Nem ad segélyt a kúúúúúrmáááány!!!!", akkor én csak hátradőltem, és csak azt kellett néznem, hogy mikor jön meg a pénz a számlámra, nyolcadikán, vagy csak kilencedikén. Így dióhéjban ennyi.
2021. jún. 20. 20:48
 10/14 anonim ***** válasza:

9


Tehát segítség nélkül nem értél volna el semmit.Koszonom,ennyi elég is volt

2021. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!