Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsányék miért élnek még...

Gyurcsányék miért élnek még mindig az Apró villába? Miért nem rendezik az igazságot? A liberálisok nem látnak ebben igazságtalanságot?

Figyelt kérdés

Most tele vannak nap, mint nap a médiában a hírek, hogy melyik focicsapat nem térdel és melyik térdel egy meccsen. Akik nem térdelnek nagyon fel vannak rá a liberálisok háborodva, pedig akiknek térdelni kellene nem tehetnek a térdelést kiváltó történelmi eseményről. Azért kell térdelni, mert több száz éve a gazdagok rengeteg embert fehéret és köztük sok négert is rabszolgaságra kényszerített, akaratuk ellenére. Ezért kellene ma azoknak térdelni, akiknek a nagyszülei ráadásul nem is voltak a rabszolgatartók között, mert a rabszolgaságból hatalma vagyonokat szereztek az akkori családok, akik ma a világ leggazdagabbjai közé kerültek


Akiknek ma térdelni kell azok nem tehetnek arról, hogy rabszolgasorba kényszerítették több száz éve az afrikai négereket, mégis elvárják tőlük a liberálisok, mert ezt tartják igazságosnak a mult rendezésére. Gyurcsányék olyan villában élnek, amiket a szüleik a diktatórikus kommunista rendszer kiszolgálásáért kaptak jutalomból. Akik az Apró villában éltek, azokat az ÁVH megkínozta és kivégezte. Ma így élnek az Apró villában Gyurcsányék. Az esemény nem is volt száz éve sem. Mégsem vetette fel senki liberális azt, hogy nem lenne etikus a villában élni tovább. Ami az Apró családdal történt nem kevésbé fájdalmas testi kínzás, mint ami a rabszolgaságban szenvedtek el a szegény négerek és mégsem vetette fel annak etikusságát semmilyen liberális média, embercsoport hogy Gyurcsányék még mindíg abban a villában élnek. Miért is van ez?



2021. jún. 20. 16:51
A kérdező szavazást indított:
Nem etikus ott élni és hallgatni a multról a Gyurcsány családnak
Hagyjuk ezt a témát, liberális vagyok
Elévült
Más beírom?
27 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Most is zsidóké a ház.
2021. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Remélem 10 év múlva is ezen fogsz kattogni, mert ennyire unalmas az életed.

Mindig erről irkálsz ki kérdést, hogy Gyurcsány hol lakik :D

2021. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Vajon mennyire szedné szét Orbánt a balos propagandamédia meg az ellenzéki pártok ha ő lakna egy elkobzott villában amit a kommunista gyilkos felmenői vettek el?
2021. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

Olyaan cukia,mikor a Momentum elkezd a Mészáros villán hisztizni.


Való igaz,hogy van benne redesen igaszság.

De a gazdájuk lakóhelyén soha nem problémáztak.

2021. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Semmi köze a rabszolgasághoz.

Eredetileg a térdelést Colin Kaepernick kezdte el a rendszer szintű brutalitás elleni tiltakozásképpen.George Floyd halála után újrakezdték a térdelést.Van-jogosultsága ezt innen én nem tudom eldönteni.


Miért élnek a villában?

1995-ben Dobrev Klára megvásárolta a villát.Az akkori lakásrendelet erre lehetőséget adott neki,ahogy másoknak is ingatlanvásárlásra.

2021. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Az csak egy ház. Beton, tégla, malter. Mit rugózol ezen? Olyat meg hol olvastál-hallottál, hogy holmi liberálisok felháborodtak, ha valaki nem térdepelt valahol? Segítek: sehol!
2021. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Én alapvetően helyesnek tartom Fecóka politikai ideológiáját és szerintem ő már van azon a szintem hogy villában éljen. Végül is egy volt miniszter elnökről beszélünk nem holmi hétköznapi melósról.
2021. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
A felesége megvette, miután eladta a leányfalui nyaralót. Azt egyébként az apja épitette.
2021. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktor budai villája korábban kié volt ?
2021. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
És az egész hegyvidék villái, amelyek már a II. világháború előtt is ott álltak, kiké voltak? Például a Ménesi út villái?
2021. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!