Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik a kedvelhető fideszes...

Kik a kedvelhető fideszes politikusok?

Figyelt kérdés
Ki az a fidder politikus, akit minden fidder-arrogancia ellenére még is lehet kedvelni, mert esetleg azért emellett okos, tehetséges, szokott néha jókat mondani, stb? Nekem Lázár az egyik ilyen maca-gate, lézerblokkoló, meg a sok marhaság ellenére, amiket beszélt. Szintén ilyen Gulyás Gergő. Vagy például Hende Csaba, mert bármilyen helyzetben mindig megállt nyilatkozni a nem kormánypárti médiának is, és ez már nagy szó a fidderektől. Írjatok még neveket!
2021. jún. 21. 14:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%

#18: A szomszédos országok rühelltek minket mindig és rühellenek most is. Egyedül talán Szlóvénia volt kivétel, most már ők is.


[link]

2021. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

21!


Ez csak azt bizonyítja, hogy végre vannak olyan magyar cégek, amelyek kinőtték az országot. Tehát vannak nagyon erős gazdasági szereplőink.


Amit meg írsz, abból természetesen egy szó sem igaz. Még 10 éve is simán megvertek valaki a határ túloldalán, ha magyarul beszélt. Ma már nincs ilyen. (Csak az ukránoknél, de az nem magyar-ellenesség, hanem az orosz megszállás miatt felerősödött nacionalizmus mellékterméke.)

A V4 is kb. 10 éve fontos ténylező.

2021. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#22: "Amit meg írsz, abból természetesen egy szó sem igaz. Még 10 éve is simán megvertek valaki a határ túloldalán, ha magyarul beszélt."


Bocs, még a neten keresztül és anonim sem bírom, ha hazugnak neveznek. Semmiféle rossz tapasztalatom nem volt semelyik határ túloldalán mert magyar vagyok és magyarul beszélek. Apróságok előfordultak, pl. a pultos csaj csak számológépen mutatta, hogy mennyi a számlánk,úgy tett, mintha nem értene magyarul, aztán kiderült, hogy mégis. Ilyesmik voltak. De atrocitás soha nem ért, és az ismeretségi körömben sem hallottam ilyet. Ezzel persze nem zárom ki, hogy előfordulhatott, de ismétlem: én nem találkoztam vele.

2021. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23 voltam, bocs, szóval nem az emberekkel van baj, a politikusokkal, ott is.
2021. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szijjártó Péter
2021. jún. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!