Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánék & a Fidesz miért...

Orbánék & a Fidesz miért ignorálják a lecsukásukat ígérő ellenzékiek?

Figyelt kérdés

Pár éve azt nyilatkozta Orbán, hogy 3030-ig lesz miniszterelnök egy reggeli rádióinterjúban. Legutóbbi parlamenti vitában, viszont már még 20 évig ígérte, hogy a politikában lesz. Tette ezt úgy, hogy a ballibek, akikről tudni, hogy csibészek jól beígérték a börtönt a 133 kormánypárti képviselőnek, Orbánnak és minden Fidesz közelinek. Sőt! Márki-Zaj mondott többször olyat is, hogy lámpavasra valók. Ilyen körülmények közt miért ignorálja ezt a kormány? Miért nyilatkoznak úgy mintha minden rendben lenne, csak rajtuk mulna hogy meddig lesznek a politikában?


Én már azt sem értem, miért szerveznek ki dolgokat, felsőoktatást alapítványokba, ha megmondták többszőr alaposan a ballibek, hogy felfüggesztik a demokráciát a választások utánra, legyen az 4 vagy 20 év mulva. Beídézik őket a Felcsúti perre stb. Miért kezelik a profi Fideszesek ilyen bénát ezt az ügyet?



2021. jún. 21. 17:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
30 éve nincs elszámoltatva senki. Most sem lesz, ha esetleg veszítene a fidesz. A Fidesz is ígérte 2010 előtt, hogy felelősségre vonja Gyurcsányékat, ehhez képest nemhogy nem történt semmi, de Gyurcsány az ellenzék egyik legmeghatározóbb alakja. Szóval milyen elszámoltatásról beszélünk?
2021. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
21%

mert csak 2/3al tudná ezt megvalósítani az ellenzék.

győzelem utáni népbíróság felállításához pedig gyávák és nem elég eltökéltek.

de mivel 10ed annyi pénzzel sem rendelkeznek, mint a fidesz rendelkezik propagandára, így örülhetnek ha 1xű többséggel nyerni tudnak.


a fidesz meg azért nem törődik ezzel, mert ha törődne azzal egyben reklámozná is.

az ellenzék programjának reklámozása pedig nem fér össze az agresszív gyűlölet propagandával.

2021. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%

Mert titokban lepaktáltak egymással.


A Parlamentben ficsúroznak, aztán hazamennek és koccintanak.

2021. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
15%
Azt sem értem, hogy hogy lehet a fideszre szavazni.
2021. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14: Na látod, ezt én sem.
2021. jún. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Olvasd el a rózsadombi paktumot. Azért. Fidesz és ellenzék egy és ugyanaz. Csinálják a showt, és váltogatják egymást aztán egyszer ez fikáz egyszer az.
2021. júl. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!