Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Voltatok már Momentum aktivist...

Voltatok már Momentum aktivista vagy tag? Ha igen, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom.

Nem tudom.


(Aki érti, érti, aki meg nem, annak mindegy.)

2021. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 D-Mano ***** válasza:
77%
Őő...őö...ezt meg kell kérdeznem.
2021. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Attol meg hogy Fegyor egy gyenge politikus (finoman fogalmazok) a momentum a tobbi parthoz kepest eleg szimpatikus, nem gyulolkodnek, nem parterdekek szerint poliztialnak. Amugy probald ki kerdezo, en nem vagyok amugy momentumos se aktivista nem voltam de etel probaja az eves, ha neked ok szimpatikusak akkor segits nekik, ma magyarorszagon mindenkit aki nem dkas vagy fideszes vagy mszps en csak batoritani tudok, hogy segitsen egy partot, mert az elobbiektol minnel elobb meg kell szabaditsuk az orszagot.
2021. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát... én nem. Vagy hát én nem tudom, szóval hogy...
2021. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

3: Ja, mert vérben forgó szemekkel börtönt ígérni másoknak (miközben tudod, hogy hazudsz) az nem gyűlölködés, mi? Meg annyira gyűlölni a hazádat, hogy azért lobbizni, hogy kevesebb pénzt kapjon?


A Momentum talán a leginkább hazaáruló párt ma Magyarországon, pedig erős a mezőny.

2021. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Bortont a bunozoknek igernek, akiknek jar is, lehet populista az is lehet h megvalosithatatlan, de 30 eve var arra az orszag h politikus bunzoket lecsukjanak. Amit a fidesz is igert aztan meg az olyan Lackner Csabakat se csukjak le akik video felvetelen hencegnek a lopasaikkal meg lengetig a zacsko kaokaint.


Ha valtozast szeretnenk az orszagban az egyertelmu bunozoket le kell csukni, persze jogszabalyok szerint.


A bunt el kell itelni, aki ezt nem teszi azt nem tudom megerteni.

2021. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#3 - Okés, hogya főzés próbája az evés, de azért tényleg kíváncsi vagyok mi is várna rám, ha esetleg kipróbálnám.
2021. jún. 21. 23:07
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

#5

Börtönt ígérni bűnözőknek gyűlölködés? :DDD

Az új, mesélj még. :D


"Meg annyira gyűlölni a hazádat, hogy azért lobbizni, hogy kevesebb pénzt kapjon?"

Igazából azért lobbiznak, hogy kevesebbet lopjanak el az emberektől a fideszesek, ami pont, hogy egy jó dolog.


"A Momentum talán a leginkább hazaáruló párt ma Magyarországon, pedig erős a mezőny."

Jelenleg a fidesz az, ami mindennél hazaárulóbb.

Más párt nem nagyon van. Elég light-osan mondja mindenki a hazaáruló dumát, de eddig kizárólag csak a fidesz tett olyat, ami a hazaárulás kategóriájába beleesik.

2021. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

5-ös

Amikor ellenzékben volt, akkor Orbán konkrétan az eu-s támogatások befagyasztását kérte. Ezt hogyan értékeleked?


És nem vérben forgó szemekkel mondta.

Nézd, az ország fele úgy gondolja, hogy Orbán és köre iszonyú pénzt nyúlt le a közösből és ebből lett a gázszerelő az ország leggazdagabbja. És van egy párt, mely azt ígéri, hogy ha hatalomra kerülnek, akkor törvényes eljárásokkal el fognak járni az ügyben. Ennyi az egész.

2021. jún. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt hetekben több helyen láttam momentumosokat szórólapozni, aláírásokat gyűjteni. Szerintem legegyszerűbb, ha odamész és megkérdezed tőlük, amire kíváncsi vagy.


És ide is leírhatod utána. :)

2021. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!