Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A válogatott jól szerepelt,...

A válogatott jól szerepelt, erre a fideszes influenszerek azonnal nekiestek az ellenzéknek?

Figyelt kérdés
Ez nem kérdés, ez a hír igaz. Olvassátok el és ámuljatok! Képesek ezek a ...... arra hivatkozni, hogy ezért van értelme az orbáni pénzszórásnak, lopásnak, korrupciónak, gyűlölet keltésnek.
2021. jún. 22. 10:21
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
42%

Ez nem kérdés, ebben igazad van - ez egy ostoba kamu szöveg.

Az "úgy kezdődött hogy visszaütött" magyarázkodást próbálod tolni.

Senki nem esett neki az ellenzéknek csak úgy. Arra REAGÁLTAK amit az ellenzékiek csináltak. Amit te is itt csinálsz.

2021. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
19%
Orbán Viktor győzni fog!
2021. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
0%
Elég szomorú, hogy így működnek a dolgok itt
2021. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
77%

Nem láttam ilyet. Lehet azért, mert trash influenszereket nem követek.

Akiktől videókat, műsorokat nézek, azoknak van elég eszük, hogy ilyesmivel nem foglalkoznak (amúgysincs összefüggés, mert a sportolókon múlik) és nem állnak be pártok mögé, nem adják el magukat, nekik számít a jó hírnevük.

2021. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
18%
A magyar jobboldal mindig tud mélyebbre süllyedni.
2021. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
11%
Olyat is olvastam aki szerint Fiola goljat igazabol atvitt ertelemben Orban rugta :D
2021. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
40%

[ma 10:23]: "Senki nem esett neki az ellenzéknek csak úgy. Arra REAGÁLTAK amit az ellenzékiek csináltak. Amit te is itt csinálsz."

- Na persze.

[link]


Hogy Niedermüllernek nekiesik a cikk, az oké. De Gyurcsány, Karácsony, Dobrev, Fekete-Győr is megkapja a magáét. Mondván, hogy ők biztosan nem őszintén szurkolnak a magyar válogatottnak, csak politikai haszonszerzésből, meg se érdemlik, hiszen a stadionépítések ellen beszéltek. Blablabla.


Bevallom, kicsit magamat is leszólva érzem. Teljesen őszintén szurkoltam a magyar válogatottnak, nagyon örültem, hogy sikerült pontot szerezni ebben az iszonyú erős csoportban, és nyilván még a továbbjutásban is reménykedem. De én is mindig azt mondtam, hogy ennyi pénzt focira költeni esztelenség. Most is így gondolom. Legyen egy nagy nemzeti stadion, igen, a Puskás, de az országban 8 (nyolc!) darab UEFA 4. kategóriás stadion van, miközben a nemzetközi porondon a klubszintű magyar foci alig látszik. Elég lenne a Puskás egyedül, esetleg még egy Groupamával együtt, hogy *minden* nemzetközi szinten felmerülő magyar igényt kielégítsen. Az akadémiai rendszer alig tudott komoly játékost kitermelni. Kleinheisler a franciák ellen nagyot ment, nem először, van szíve, tétmeccseken rendszeresen felülteljesít, de azért ő sem az a szint, hogy topligáknak kellene (Orbán a 7-8 év alatt 50 játékost vizionált, akik a spanyol-német-angol-olasz bajnokságokban rendszeresen kezdők - hol vagyunk ettől?).


Szerintem nagyon sokan vagyunk, akik a magyar focit közpénztemetőnek látjuk, de egyúttal teljes szívvel szurkolunk a válogatottnak.


A kérdésre: igen, ez történik. A 888, a vadhajtások, az origó, a pesti srácok kormánypropagandát tolnak. De nincs ebben semmi foci- vagy EB-specifikus. Bármi történik, annak az apropóján szolgálják a Fidesz politikai érdekeit, tipikusan abban a formában, hogy karaktergyilkolnak. Effektíve nem sajtóként működnek.

2021. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
72%

Egészen másról szólnak ezek e cikkek és műsorok. A ballib polittikusok már évek óta stadionoznak és pezsgőt bontanak, ha kikap a válogatott.

Most viszont hirtelen FeGyőr és KariGeri focidrukker lett, mert ezt kívánja meg a pillanatnyu érdekük. Ezzel a gerinctelenséggel foglalkozik a konzervatív média.

2021. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
5%

8as kerjuk a forrasaid amiben az altalad emlitett politikus a magyar vereseget unneplik.


Stadionozni meg minden epeszu magyar stadionozhat mert mig 30ezer ember meghalt a csodas egeszsegugyi helyzet miatt addig a sportba olyan penzeket oltek, h egy mb1 es focistanak mar nem is eri meg nivosabb bajnoksagba igazolni mert itt tobbet keres.


Mb2es klubbokbak epultek 10 milliardos stadionok mikozben a nezoszamok 2-3ezer fosek, sose terulnek meg ezek a beruhazasok, de lopni jo volt beloluk.

2021. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:

9!


Bocs, de te annyira fogalmatlan vagy, hogy mb-nek írod azt, ami NB.

Tolod a demagógiát a 30 ezer halottal, de a többlethalálozást "véletlenül" nem említed.

És persze forrásod sincs a "Mb2es klubbokbak epultek 10 milliardos stadionok"-ról.


Te vagy az, akinek nem érdemes válaszolni, mert biztosan nem fog hasonlót tenni, hiszen most sem voltál képes érdemi válaszra.

2021. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!