Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz a 2022-es választás...

A Fidesz a 2022-es választás során Karácsony Gergely ellen akar kiállni?

Figyelt kérdés

A lejárató kampány lejáratás mellett ingyen reklám Karácsonynak.


A kormánypártiaknak megvan a nagy ellenség aki ellen most ismét össze kell fogni.


Az ellenzéki szavazóknak megvan a közös jelölt akitől a Fidesz LÁTSZÓLAG legjobban tart.


Nem ezzel akarják biztosítani, hogy az ellenzéki szavazók Karácsonyt szavazzák meg közös jelöltnek?



2021. jún. 22. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát ennyire még nem égettek le senkit szerintem mint őt, nem hinném, hogy ez annak a jele lenne, hogy őt akarják ellenfélnek. Ez inkább bebiztosítás, hogy mire eljön a szavazás ideje, még a legtájékozatlanabbak is tudjanak az összes bénaságáról.
2021. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak azért furcsa nekem mert még azt se tudjuk biztosan, hogy ki lesz a közös jelölt és mégis nagy pénzeket öltek ebbe. Ha szimplán lejáratás a cél akkor nem lenne okosabb megvárni az előválasztás eredményét?
2021. jún. 22. 22:02
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

#2 Meg is válaszoltad. HA szimplán a lejáratás lenne a cél, akkor valóban célszerű lenne vele várni.

Mivel nem vártak, ebből következik, hogy NEM szimplán a lejáratás volt vele a cél.

Van egy nagyon egyszerű oka: karácsony elméletileg a főpolgármestere Budapestnek, de alig másfél év után meggondolta magát és inkább mást szeretne majd már játszani - vagyis magasról sz@rik a budapestiekre. Miközben az elmúlt másfél év összes főpolgármesteri tevékenysége annyi volt hogy szidta a fideszt, szidta Orbánt, hazudott arról hogy mindent elvesz a kormány, hogy semmi pénze nincsen a városnak a fidesz miatt, hogy összeomlik a város a fidesz miatt, blablabla.

van egy nagyon egyszerű módja annak hogy valakit ne lehessen lejáratni azzal amit mond vagy csinál - nem kell olyasmit mondani vagy csinálni amivel le lehet járatni. Dolgozni kellene inkább, azt ami a munkája lenne!

2021. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

A Fidesznek az álom ellenfél Dobrev Klára lenne.


Szerintem nem akarják Karácsonyt megtenni miniszterelnök-jelöltnek, hanem úgy vannak vele, hogy ő a legesélyebb, akkor ővele foglalkoznak. Nem is hiszem, hogy Karácsony kifejezetten könnyű ellenfél lenne. A saját maga által épített imidzs szerint egy mosolygós "ifjú Medgyessy", aki látszólag a légynek se árt. Sőt, annyira kompromisszumkész, hogy Tarlóst kitüntette díszpolgárnak, járt a magyar válogatott Eb-meccsén, és Trianon századik évfordulóján megállíttatta egy percre a BKK járatait.


A "Gyurcsány irányítja a háttérből" vádat bármelyik ellenfélnél elsütné a Fidesz. Az "alkalmatlan" meg "balfék haver" meg azért nem akkora durranás, mint amekkorákat Gyurcsány Ferenc felesége ellen felhoznának (szemkilövetés, őszödi beszéd, gázáremelés...).

2021. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 Igaz, hogy Dobrev az álom ellenfél de rá szerintem a mostani büdzsé tízszeresét is költhetnék akkor se szavaznák meg az előválasztáson.


Szerintem azért lenne jó Karácsony a Fidesznek mert:

-Kompromisszumkész így lehet vele üzletelni.

-A fővároson kívül nem kifejezetten népszerű így vidéki szavazók nagy része a Fideszé maradna.

-Le lehet járatni a budapesti döntései miatt.

2021. jún. 22. 22:35
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

#5 Ugyanezeket - vagy hasonlókat a többi jelöltről is el lehet mondani.

Nincs egy olyan közöttük aki csak minimálisan is vállalható lenne.

2021. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem azért mondom amúgy, hogy leszóljam Karácsonyt. Csak szerintem nem olyam erős ellenfél mint sokan gondolják.
2021. jún. 22. 22:39
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
#6 Márki-Zay, Pálinkás?
2021. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
#8 Ahogy mondtam, egyik sem vállalható személy.
2021. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
#9 Miért is?
2021. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!