Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok a franciáknak...

A balliberálisok a franciáknak szurkoltak a mérkőzésen?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 06:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%
Igen, jellemző erre az országra, hogy a balosok a magyarok ellen szurkolnak... Elképesztő.
2021. jún. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezaz, kössük össze a politikát a focival még így is.


De most komolyan, hogy lehet ekkora parasztnak lenni?

2021. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy Farkasházy el is magyarázta. Orbánnak jó a foci, ez az ő sikere, ő fektetett bele pénzt. Orbán a magyaroknak drukkol, akkor nekünk ellene kell. Nem okoz ez lelkiismereti konfliktust, mert értelmes ember nem néz magyar focit. Ma már ott van a rengeteg angol, spanyol, olasz bajnokság a TV-ben, lehet választani csapatot
2021. jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Az #1-es homár.
2021. jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
69%

"a határon túli magyarokat leköpik és lerománozzák…"


Én ilyet eddig CSAK ÉS KIZÁRÓLAG konzervatív, lokálpatriótáktól hallottam (nem viccelek), mert nekik még a szomszéd faluból betelepült is "gyüttment", ezért aki a határon túl él, az román, meg szerb. A liberális emberek pont, hogy még a románokat sem románozzák, nemhogy a magyarokat.


Amikor ilyeneket írsz, csak szimplán magadból indulsz ki, mert számodra fontos kérdés, ki a magyar és ki a román. Ha valakinek kevésbé fontos a nemzeti hovatartozása (speciel nekem fontos, nem magamra gondolok), akkor az számodra azt jelenti, hogy hazaáruló, és biztos köpköd, meg ellenségeskedik. El sem tudod képzelni, hogy valakinek mondjuk a környezetében élő emberek a fontosak, nem a hagyományai, meg az országhatárok.


És a kérdésre válaszolva: liberális, fociszerető emberként a magyaroknak szurkoltam, és üvöltöttem, amikor Fiola berúgta a gólt.

2021. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21%
a "magyar" baloldal minden lehetőséget kihasznál hogy a magyarságba belerúghasson, ezt látjuk most is
2021. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
16: mondják a totális agymosott fideszesek
2021. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Fsms ***** válasza:
82%
11# nem értem ezt honnan veszed. Miért szurkolnának ellene? Főleg az összes baloldali?! Ez a tipikus Rogáni propaganda.
2021. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
36%
Kitelik tőlük.
2021. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!