Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a meleg törvénnyel?

Mi a baj a meleg törvénnyel?

Figyelt kérdés

Pontos hivatkozást szeretnék a jogszabályon belül, nem ész nélküli vergődést.


Mert eddig mást nem láttam.

Nem, a homofóbozás se ér, akár mennyire is imádjátok naponta ezerszer leírni.


2021. jún. 23. 11:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Olvasd el. Ha magadtól nem jössz rá, úgysem fog érdekelni senki véleménye.
2021. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

De érdekelne, csak épp nem látom, hogy valaki is tudna hivatkozni.

Ahogy írtam homofóbozáson kívül mást nem látok.

Mondjuk rólad is lerí, hogy nem is láttad a törvényt.

2021. jún. 23. 11:24
 3/32 anonim ***** válasza:
16%
Semmi. De legalább egyértelművé tette, ki hol áll ebben a kérdésben.
2021. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
76%

Az hogy egy jelenséget a szőnyeg alá akar söpörni, mintha nem is létezne. Ez egyrészt baromira sértő az érintettek számára (hiszen ezzel ők emberszámba sincsenek véve), másrészt így sikerül majd kinevelni pár generációt, akik ott fognak állni 16-17 évesen és nem értik, hogy nekik fiú létükre miért a Pistike tetszik a B osztályból. Rosszabb esetben majd utánanéznek maguk az interneten ami nem biztos hogy a legjobb forrás erre. Legrosszabb esetben pedig lesz belőlük egy ugyanolyan kirekesztő réteg mint akik most is kijârnak a pride-ra mocskos b*zizni.

A félreértés elkerülése végett: senki nem követeli, hogy heti egy alkalommal melegek/leszbikusok/transzvesztiták "népszerűsítsék" (ez is milyen elképzelés, hogy lehet ezt népszerűsíteni vajon?) a màsságot, de igenis legyen a szexuális felvilágosításban egy-két alkalom, ahol ezekről beszélnek a gyerekeknek és elmagyarázzák, hogy ezzel semmi probléma nincs az égvilágon

2021. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
40%
Ha homofóbozni nem ér, akkor meg nácizni fogok, mert az emberek ilyen szintű diszkriminációja már a náci időkre hajaz.
2021. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak láttam, de olvastam is az irományt. De trollokkal nincs időm eszmecserét folytatni.
2021. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%

Előző vagyok ismét,

amúgy meg, mi a g.ci köze van egy kormánynak az emberek szexuális nézeteihez???

2021. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%
A jogszabály megtiltja a homoszexualitás és a nemváltás megjelenítését és népszerűsítését 18 év alattiaknak, és csak nyilvántartott civil szervezetek számára engedélyezi, hogy előadásokat, felvilágosítást tartsanak a témában. Szóval összegezve: Nem mehet a Modern család amiben két meleg nevel egy gyereket de mehet a valóvilág és a Mónika/Anikó show ahol műveletlen alja puruttya cigányok verik anyázzák köpik le egymást valamint dugnak élő adásban (ez csak a való világ) ez mondjuk baj de nem a legnagyobb mert tévét alig néz valaki csak kérdések vet fel életrajzi mű mehet vagy nem ? Elton John film vagy a Freddy Mercury film ? Aztán az iskolában lehet beszélni a meleg művészekről írók költök szobrászok stb mint pl Leonardo Da Vinci vagy Francia írók költök. A nagy probléma szerintem a nemzeti felvilágosítókkal lesz meleg vannak lesznek is én sem támogatom a pride-ot sem a nyugati meleg lobbit de és itt a nagy de a gyereket sajnálom aki 14 évesen rájön vagy csak sejti, hogy talán a saját neme érdekli mondjuk otthon fél róla még beszélni, egy tanárral akar beszélni mert megbízik benne de ő nem beszélhet vele róla hanem a nemzeti felvilágositó bácsi aki majd elküldi imádkozni hogy a meleg démonokat kiűzze a testéből
2021. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
13%

4: Te miről beszélsz? Nincs semmiféle jelenség szőnyeg alá seperve, összesen azt tiltották meg, hogy boldog-boldogtalan ezt nyomja szerencsétlen gyerekekbe, és hogy nappal ne lehessen látni őket a TV-ben.


Ettől még a tanárok, orvosok, és egyéb jóváhagyott emberek épp úgy elmagyarázhatják a gyereknek hogy van ilyen is, csak így az ő kezében lesz a választás, nem pedig egy elmebetegében, aki szerint születéstől kezdve kellene ajánlani a nemváltó műtétet, és hasonlók. A műsoros dolog mondjuk túlzottan is szabályzatlan, de ezt megszokhattuk az utóbbi 11 évben.

2021. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
27%

"így sikerül majd kinevelni pár generációt, akik ott fognak állni 16-17 évesen és nem értik, hogy nekik fiú létükre miért a Pistike tetszik a B osztályból"


Ugyan már, nehogy kiderüljön, hogy a tizenévesek eddig az iskolában tanulták meg, hogy mi a homoszexualitás. Minket sem oktattak erre külön, mégis mindenki tudta, hogy vannak melegek.

2021. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!