Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki közvéleménykutatás...

Ellenzéki közvéleménykutatás szerint is vezet a Fidesz. Szomorúak vagytok?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jún. 23. 14:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
89%

#10: Szerintem abba kene hagyni a kis partok szavazoinak automatikusan az ellenzekhez valo szamolasat. En volt Fidesz szavazokent listan a Mi Hazankra fogok szavazni, kizarolag azert mert egyedul ok emeltek szot a a lezarasok, az eroszakos oltaskampany es a diszkriminacios kartya ellen. Ha ezt nem tettek volna a Kutyapartra szavaznek. Ugyanakkor egyeniben hajlando vagyok az ellenzek jeloltjere szavazni, kizarolag azert, mert nem szeretnek 2/3ot a Fidesznek (azt tulajdonkeppen sosem szerettem volna) es azt gondolom, hogy a most mar mindenre kiterjedo amokfutasuk es az arroganciajuk a minositett tobbseg eredmenye. Ha nem lenne a Mi Hazank/Kutyapart, listan akkor sem szavaznek az ellenzekre, inkabb mas kis partra, vagy ervenytelenul (listan) szavaznek.

Ugyanakkor nem tudom, hogy azt nezik-e a kozvelemenykutatasokban, hogy a kis partok szavazoi egyeniben hogy szavaznak, mert egyeniben egy kis partra leadott szavazatnak nincs nagy erteke.

2021. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
4%
hagy nyerjen a fidesz még 200000 évig ellenzékre kéne szavazni oszt nem lenne fideszkormány 1 év múlva
2021. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 qkker1 ***** válasza:
11%

1-es


tudsz mást is a floodoláson kívül?

2021. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
31%
A választáskor voltam szomorú, amikor nyert, mert csalással nyerni nem dicsőség. Azóta is keresem azt a sok fidessest, mert kb. 100 csak kettő az, ha szóbakerül. Ahol voltam 20 fős munkahely, abból csak kettő volt fidesses, de inkább (szerintem csak) gyurcsány utló...és ez látszik végig ez a taktika, hogy orbán semmit sem ad hogy jobb legyen a megélhetés, nem tudja elérni hogy miatta szavazz rá.. ezért erőteti a gyurcsány szálat.
2021. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
95%
2018 as választásnal nem volt összefogás pedig sok egyéni körzetet meg nyertek volna több egyéni körzetben többen szavaztak az MSZP párbeszédre meg a Jobbikra mint a Fideszre.
2021. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én nemcsak azért vagyok szomorú, mert a fidesznek többsége van, hanem azért is, mert pl. az itt megnyilvánuló ellenzéki válaszok is alacsony szinvonalúak, gyűlölködők.
2021. jún. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!