Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha úgy megyek ki szurkolni,...

Ha úgy megyek ki szurkolni, hogy egyszerre lesz nálam magyar 🇭🇺 és szivárványos 🏳️‍🌈 zászló, abból lehet bajom?

Figyelt kérdés

Fontos nekem a hazám, a magyarság, nyilván a saját csapatunknak szurkolok a mai meccsen is.


Viszont a közeli baráti körömben nemrég valotta be egy srác, hogy ő meleg, és hogy mennyire szenved a magyarországi homofóbia miatt is. Szóval az ő ügyük is fontos nekem.


Ha így 🇭🇺🏳️‍🌈 mennék ki, vajon lenne belőle bajom? Baráti társasággal megyünk, de azért félek, hogy nekemesik miatta valami kigyúrt 150 kilós ultra... Nekem 153 cm-es, 52 kilós lányként nem sok esélyem lenne, ha esetleg ki akarnak nyírni.



2021. jún. 23. 15:25
1 2 3 4
 21/38 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%

"Hogy van az, hogy mindig a leghangosabb homofóbok a legundorítóbb perverzek?"


Nem tudom, te hangosan kérdeztél, én halkan válaszoltam.

2021. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem, hogy mi van, ha az ember kimegy szurkolni. Ellenben te szexuális tevékenységeket vizionálsz mindenbe...
2021. jún. 23. 19:30
 23/38 anonim ***** válasza:
69%
De te nem csak szurkolni mész hanem politizálni is és ez a gond.
2021. jún. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
19%
Akik szerint nem szabad politikát vinni a sportba, azok hogy magyarázzák, hogy nálunk közpénzből vett sportkocsikkal furikáznak a focisták?
2021. jún. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a 2 zászló nagyon jól megfér egymás mellett. 🇭🇺🏳‍🌈
2021. jún. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
67%
úgy tűnik, hogy a kedves liberális szurkolónk tegnap elesett a harczmezőkön:D
2021. jún. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
31%
összevernek a normális emberek
2021. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
29%
Én tuti belédrúgnék párat ha buzÍzászlóval mászkálnál
2021. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
56%
Megkérdezed hogy mehetsz e így meccsre. Mondják hogy nem érdemes erre te mondod hogy akkor már biztos így megyek XDDDDD. Ezt a szarságot pedig hagyjuk az elesett nyugatnak, nincs helye úgy egyáltalán a világon, nemhogy a sportban. Nem értik meg az emberek hogy emiatt utálunk titeket. Bárhol vagyok való életben vagy a neten ezt dörgölik a pofámba. SENKIT SEM ÉRDEKELTEK.
2021. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
38%
Minden normális ember aki tisztában van Ádám és Éva sztorijával az tartózkodik, elítéli ezt a mozgalmat de a felháborító nem az hogy a négy fal között egymással elvan 2+ fiú hanem hogy ezt világra kürtölik és jogokat akarnak… istenem hova halad ez a világ gondoljunk csak vissza a 100 évvel ezelőtti emberekre mit szólnának ehhez ez nem természetes. Egy ideális világban ezért kivégzés járna szerencsére még vannak országok ahol ezt helyesen kezelik de úgy érzem hogy ez egyre rosszabb lesz
2021. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!