Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van az Euróbai...

Mi értelme van az Euróbai Bizottsàg ismételt kötelezettségszegési eljárásának a pedofil törvény miatt,amikor Lengyelország a végén úgyis vétòz?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Azért a világ számára akkor is kiderül, mekkora abnormitás az, amit a magyar kormány csinál. Annak megváltoztatása viszont kizárólag a magyar társadalom feladata és kötelessége. Azt viszont elfogadom, hogy sok élőlény élvezi a saját mocskában élni.
2021. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Ez két külön eljárás, amiről beszélsz.


Nyilván mindig indítanak valami eljárást, ha nem fekszünk le a libsi fősodornak, ez nem kérdés. Aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem. De ez fontos harc a tagállami szuverenitás szempontjából, derüljön csak ki, hogy kötelező-e eltűrni perverzpropagandát a magyar iskolákban vagy sem. Ha igen, lassan lehet indítani az átnevezést, Európai Perverzek Uniójává.


De szerintem az jön ki, hogy az oktatás belügy, nem uniós hatáskör, és mindenki lenyugodhat.


Ha igen, akkor onnatól mén már kilépst fogom táoganti.

2021. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

"Mi értelme van az Euróbai Bizottsàg ismételt kötelezettségszegési eljárásának a pedofil törvény miatt,amikor Lengyelország a végén úgyis vétòz?"

Lassan már ott tartok, hogy mi az értelme ennek az egész bizottságosdinak amit EU-nak nevezünk. Hiszen nem volt képes az EU semmit megoldani, az elmúlt évtizedben mindent a tagállamoknak kellett megoldania egyedül, mindegy hogy az devizaválság, migránsválság, kereskedelmi egyezmény vagy most a járvány volt.

2021. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3) De tenyleges szankciòhoz minden tagország beleegyezése szükséges.Lengyelek sebben az ügyben tutu vétóznak
2021. jún. 23. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz, szerintem kevered a 7. cikkely szerinti eljárással.


A kötelezettségszegési eljáráshoz nincs semmi köze a Tanácsnak, kormányfőknek, lengyel kormánynak. Ebben majd a Bizottság és az Európai Bíróság dönthet.

2021. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Balhé.
2021. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
A legköuelebbi EP választáson lehet rá mutogatni, mert sokkal jobban hangzik, hogy "elindítottam egy eljárást (amiről mindenki tudta, hogy el fog bukni)", mint hogy egész nap üldögéltem Brüszelben és nyomogattam egy gombot, majd elutaztam Strassburgba az EUs vándorcirkusszal.
2021. jún. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

#7 Ideje lenne kiszámolni mennyi pénzbe is kerül nekünk az, hogy működtetjük az EU parlamentjét.

Fel vannak háborodva állandóan az emberek azon, hoyg mennyit keres egy parlamenti képviselő, milyen juttatásokat kap, mennyi alkalmazottja van stb. Miért nincsen ott minden pillanatban , hogy mennyi pénzt keresnek ezek az EP képviselők a bizottságbeli szerencsétlenkedéseikkel?

Hogy lehet az hogy alig félóráig volt hír, hogy hatalmas kenőpénzt kapott a vakcinaszerződésekért felelős uniós személy?

2021. jún. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!