Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől olyan fontos ez az...

Mitől olyan fontos ez az LMBTQP+ kérdés?

Figyelt kérdés
Egy kicsi kisebbségről beszélünk, mégis mindkét oldalnak mintha az élete múlna rajt, miközben nem sokat befolyásol rajt. Normális identitású embereket miért érdekel egyáltalán a téma?
2021. jún. 23. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
A szeretet a fontos. A jobboldaliak és baloldaliak már évek óta a szeretetet tiporják. Ezt meg kell állítani!
2021. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is érthetetlen a hiszti. A libsi médiában valószínűleg sok a valódi vagy látens pedofil, ezért érintve érzik magukat, ezért fújták fel az ügyet.
2021. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez a kicsi kisebbség Magyarországon is kb. 5-600 ezer szavazó, ha nem több, szerinted?
2021. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
3: Szerintem jóval kevesebb akar óvódákba, iskolákba melegséget népszerűsíteni, inkább olyan 50-60. A többit meg most milyen hátrány éri, hm?
2021. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Elterelő manőver a fidesz részéről a Fudan-ügy miatt.
2021. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
3# Nem kell úgy beállítani hogy az ellenzéki szavazók automatikusan LMBTQ támogatók is. Én ellenzéki vagyok, a baráti köröm is főleg, egy olyat se ismerek aki ne értett volna egyet a pedo törvénnyel.
2021. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Egy nagyon kicsi kisebbség, akiket próbálnak még kisebbé tenni azáltal, hogy elveszik a jogaikat. Azért.

És ezt már nagyon sokan megfogalmazták, de ez nem csak a melegekre van veszéllyel. Először a migránsok voltak az ellenség, aztán a cigányok, aztán a transzneműek, most az egész lmbt közösség. A következő ki lesz? Mert ilyen alapon bárki lehet. Legközelebb a kék pólósokat fogják betiltani, aztán a tetováltakat, szép lassan minden csoportra rászállnak, és minél később esik ez le az embereknek annál nagyobb szarban vagyunk, mert kevesebb mint egy év múlva szavazás.

2021. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

A kormány bele akarja neveletetni a következő generációba a kirekesztő ideolizmisát/szemlèletèt.

M1r elég ijesztő, mennyi vallásos iskola lett. És ez még folytatódni fog.

Az megvan ,hogy a gyerekeknek elkezdték már azt is bele nevelni,minél hamarabb vállaljanak gyereket?

2021. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Fontos téma. Én sem szeretném, hogy a gyerekem ilyeneket nézzen a mesecsatornán: [link]
2021. jún. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Inkább a kirekesztés mint ez az elmebeteg dolog amit a 9es is linkelt.. Azért a migránsok, ci ányok messze nem alaptalanul vannak kirekesztve. Ne vágjuk már magunk alatt a fák, mert úgy járunk mint a nyugat, buta fehér ember a magy elfogadásba rabszolgává válik, ami a folyamatos robbantásokkal pár éve már el is kezdődött.
2021. jún. 24. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!