Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai bejelentett enyhítést...

A mai bejelentett enyhítést hogy értelmezitek? Moziba, színházba kell majd védettségi 5,5 millió beoltott után? Amellett, hogy felsorolták, hogy hova nem kell védettségi majd, azt is felsorolták, hogy hova kell és a mozi színház nincs köztük.

Figyelt kérdés

#enyhítés 5,5 millió
2021. jún. 24. 12:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek? :) Az is nagyon jó h majd éttermekbe, strandra nem kell, de azt szeretném ha moziba színházba se kelljen :D
2021. jún. 24. 12:08
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem fog kelleni.
2021. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos orvosi ellatas, korhazi latogatasa a szeretteinknek oltas nelkul meg mindig nincs. Csak a legfontosabb ellatast nem akarjak visszaallitani soha.
2021. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Tök mindegy, így is alsóbbrendű maradsz és ez már sosem felejted el🥰🥰
2021. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Mivel kínai vakcinát kaptam, változatlanul fogok viselni maszkot boltban, postán stb. Onnan kijőve a kezeimet is fertőtlenítem.
2021. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
El lett mondva vilagosan hova nem kell. Szalloda, vendeglatohely, furdo, strand. Egyelore minden mas helyre (mozi, szinhaz, kondi, konyvtar, muzeum, koncertek, disco) kell.
2021. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi . A szabadtéri rendezvényekkel kapcsolatban én már voltam olyan szabadtérin mostanában ahova nem kellett, ott gyakorlatilag a szervező dönti el h kéri-e ...

Amúgy meg mondták azt is h lesz augusztus 20.-ai tűzijáték és egyéb központi rendezvény is, és azt mondták h biztonságosan megtartható így oda sem kell majd védettségi :)

2021. jún. 24. 12:35
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

5-ös!

Mikor ezt az agymosott szöveget látja valamelyik politikus, akkor érzi igazán, megérte ezt csinálni az emberekkel, hatott a propaganda.

2021. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Sőt! A boltokon és postán/gyógyszertáron kívül máshová nem lépek be, ahol nem viselnek maszkot. Mivel Sinopharm-mal oltottak.
2021. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Engem nem érdekel, hogy a kormány miket lazít, meg miket nem! Én igenis viselni fogom a maszkot mindenhol, az utcán is viselem, még ha nincsenek a közelemben emberek. Sosem tudhatom mikor köhögi ki az ablakán egy oltatalan a kórságot. A védettségi igazolványomat is felmutatom mindenhol, ha kérik, ha nem, hogy lássa mindenki, én oltott vagyok. Hiszen az elsők között oltakoztam és nem hiába kaptuk az igazolványt, mi, akik oltakoztunk!
2021. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!