Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegnap tárgyalt a veszélyhelyz...

Tegnap tárgyalt a veszélyhelyzet őszig tartó meghosszabbításáról a kormány. Hallottatok erről valamit, hogy bejelentettek-e már valamit? Mondjuk mivel 2/3uk van, biztos, hogy meghosszabbodik őszig. :) Szept 15. ha jól tudom

Figyelt kérdés

#veszélyhelyzet meghosszabbodás őszig
2021. ápr. 30. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, bejelentettek valamit. Origón elsőnek hozták le ott olvass
2021. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ganaj fidesz.
2021. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis meg lesz hosszabbítva ez is.
2021. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első!

Nem találom, rengeteg origo cikk van.

Valaki leírná magától h jelentettek-e már be valamit?

2021. ápr. 30. 11:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Beírod a keresőbe "veszélyhelyzet" majd rákattintasz a hírekre. Le merem fogadni, hogy az első arról fog szólni amire kíváncsi vagy.
2021. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na kezdődik újra :D Itt egy újabb idióta troll, akit zavar ha egy kérdezős oldalon KÉRDEZNEK !! :) Zavarja az oldalnak a lényege. Csak akkor azt tudnám MI A FRANCOT KERES ITT? Ja már tudom, itt éli ki azt, h állandó kötekedhetnékje van az alacsonynál is alacsonyabb értelmi szintje miatt. :D


Aki normális, az úgyis értelmesen válaszol. Az ő válaszukat várom.

GYK trolloknak ez a kérdés kerülendő!

2021. ápr. 30. 12:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Magyar Közlönybe benne lesz ha bejelentik.


De egyébként a kérdésed értelmetlen és te is tudod miért.


"2/3uk van"


Pont ezért. Logikus ha valami szavazásos programot indítványoz a FIDESZ akkor az 100%, hogy el lesz fogadva mert 2/3 több mint 1/3.


Ettől teljes a diktatúra és ezért nincs szükségük megszavaztatni ezt a rendeleti kormányzást amire az egyik ellenzéki képviselő is reflektált mert enélkül is önkényuralmi rendszer van.

A többségük miatt akkor és azt fogadtatnak el amit akarnak.

2021. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez a kerdes igenis ertelmes, csak ahhoz agy is kene, h felfogd. A politizalos irasokat mellozzetek, nem azert raktam ki ezt a kerdest. A konkret kerdesre valaszoljatok. Koszi
2021. ápr. 30. 14:14
 9/10 A kérdező kommentje:
Azert irtam h ne politizaljunk a kerdesen kivul mast, mert az nem valasz a kerdesemre, h ilyen a kormany, meg olyan a kormany. NEM EZT KERDEZTEM,idiota. Csak hat EZT agy hianyaban fel se fogod
2021. ápr. 30. 15:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Ok
2021. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!