Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz filozófiája szerint...

A Fidesz filozófiája szerint ha választani lehetne, akkor egy tisztességes meleg pár, vagy egy lecsúszott heteró pár neveljen egy gyereket?

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 03:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, ez nem így működik, nem a hozzád hasonló provokáló elmebetegek döntenek - szerencsére - a gyerekekről.

A saját gyerekét a szülő neveli a saját családjában. Ha nem alkalmas erre a szülő, akkor kerülhet a gyerek az állam nevelésébe - de ekkor nevelőszülőhöz kerül, akiket meg éppen úgy választanak ki, hogy erre alkalmasak legyenek.

Az örökbe fogadás nem a felnőttekről szól. Az örökbe fogadásnál azt nézik meg, hogy a sok-sok jelentkező közül ki az aki a legalkalmasabb. Első körben a családban keresnek lehetőséget és ha egy kevésbé alkalmas, de mégis rokon az aki örökbe fogadná, akkor ő fogja megkapni ezt a lehetőséget/feladatot, hogy családban maradjon.

Ha ilyenre nincs lehetőség, akkor viszont az összes jelentkező közül a gyerek számára legjobbat keresik meg. Nem a pár mutat rá a gyerekre, hogy őt szeretnénk, hanem a gyámügyesek mérik fel az örökbe fogadót és megkeresik azt a gyermeket akivel egyáltalán találkozhatnak. Aztán kiderül, hogy működik-e a csapat és a gyermek jól megtalálja-e az összhangot ezzel a családdal.

A gyereknek az a legjobb ha egy teljes családba kerül be, vagyis lesz anyja, apja és esetleg még testvére is. A homoszexuális pároknál ez alapból lehetetlen, vagyis nagyon hátul vannak azon a listán ahol az alkalmasságot rangsorolják.

Ahová eleve fel sem kerülhet olyan házaspár akik "lecsúszottak". Ilyen párnak nem adnak örökbe gyereket.

2021. jún. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Miért lenne provokatív a kérdés? Engem inkább gondolkodásra késztet, mert nem vagyok sem LMBTQ aktivista, sem fideszes.


"Ahová eleve fel sem kerülhet olyan házaspár akik "lecsúszottak". Ilyen párnak nem adnak örökbe gyereket."


De ez egy elméleti kérdés.


Ahol arra vagyok kíváncsi, hogy a Fidesz filozófia szerint egy ilyen szituációban mi a válasz. Ennyi az egész, nem kell túlmagyarázni.

2021. jún. 25. 08:23
 13/22 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy nevelőszülőnek alkalmas lehet meleg, vagy ott is válogatnak?
2021. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
27%

#13 úgy tudom nem


#7 Milyen jó, hogy itt a nagy férfiak név nélkül minden félét irogathatnak. Valamiért én nem szoktam meglepődni, hogyha az utcán elsétálok egy férfi mellett és nem csap meg a $z*r szag, inkább az ellenkezőjén. Csak remélni tudom, hogy nem gondoltad komolyan a sorokat. Ha mégis, nagyon sajnálom a feleséged.

2021. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 October15 ***** válasza:
61%
Amelyik bemutatja a képet a szavazó lapról. Filozófia és fidesz... ok hogy f-el kezdődnek de ettől még nincs közük egymáshoz. Btw a keresett szó az ideológia.
2021. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%

Nem a homoszexualitás a baj. A baj az, hogy úgy tálalják, normális. El kell fogadnunk, mintha normális lenne. Egy férfi és egy nő tud utódot nemzeni! Ezért szülők!


A szex tulajdonképpen a fajfenntartáshoz kell. Jöhettek azzal, hogy élvezetből is szexelünk. Ha nem élveznénk, nem lenne rá igényünk, már kihalt volna az emberiség. A homoszexualitás abnormális. A rectum székletürítésre van.... Kövezzetek meg, ez az igazság biológiailag és kész. Rendellenes a buzulás, és rá akarják erőltetni a normális emberekre az LMBTQ-sok.

2021. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
42%

16



Szerintem hamarabb erőlteti rá egy férfi egy nőre az anális szexet, mint egyik homoszexuális a másikra. Ugyanis utóbbiaknál nem hiszem hogy erőltetnék.


Amúgy a kérdés az hogy ki neveljeb fel gyereket, nem az hogy ki szüljön.

2021. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szülő nevelje fel. Ez nem kérdés, anya és apa a szülők. A világ degenerálódik
2021. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 hypno ***** válasza:

#16


Ha igazad volna, mára egyetlen meleg sem lenne, mivel a melegeket heterók nemzik, szülik és nevelik fel. Olyan helyeken is, ahol főben járó bűnnek számít vagy számított, ha valaki a saját neméhez vonzódott.

2021. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
Miért ne lenne? Degeneráció
2021. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!