Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hetero partyt lepleztek le...

Hetero partyt lepleztek le már valaha a magyar politikai történelemben?

Figyelt kérdés
Olyat, ahol hetero politikusok mentek egymásra. Nem hallani, mert ez ugye senkit sem érdekel és elsikkadt a médiában?
2020. dec. 4. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Az is hír lenne nyugi. Kunhalmi lecumizta Novák Elődöt, totális hír lenne.
2020. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Borkai Zsoltiét pl
2020. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Politikusokra gondoltam együtt. Nem csak Borkai egyedül reszeli a csajokat, hanem több képviselő egymásonra, mint Szájer
2020. dec. 4. 10:42
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Talán meg kellene érteni, nem a partikkal van probléma, hanem a körülményekkel.

Ha valaki alaptörvényt ír harcos kereszténydemokrataként és minden másság utálójaként, éljen eszerint; ha valaki EP képviselő, tartsa be a jogrendet és ne fusson gyáván el előle.

Ha valaki azt hirdeti, ne menjünk sehová, akkor ő se tegye.


Itt a "parti" a kutyát se érdekli. Itt az alamusziság a probléma. És az, ha ilyenek azt képzelik, országot képesek irányítani.

2020. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Szájer időzített bomba volt a Fideszben. Alapítótársai előtt közismert volt a nemi identitása. Ezért "nyerte el" 2004-ben a tartós brüsszeli kiküldetést.

Most se lett volna különösebb probléma a viselt dolgaiból, de a körülmények másképp alakultak, és az időzítés ilyen körülményekre volt beélesítve.

2020. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Lefordítom nektek magyarra a jelenlegi retorikát


Szájer barátunk szarságairól tudtunk, de szemet hunytunk felette, mert hát... Mert és kész. Természetesen mi mindannyian hithűek vagyunk, most már mindannyian. (egészen a következő botrányig)

Természetesen rohadjon meg a a másik oldal, mert szemét módon kihasználta egyetlen hibánkat, akkor, amikor épp rohadékok vagyunk velük. Hát nem szemetek? Kicseszünk az egész európai családunkkal, ezek meg egyből lecsapnak a 30 éve titkolt képmutatónkra. (természetesen csak ő az, a következő botrányig)

Természetesen egyből megválunk ezeddig hithű barátunktól, más megoldás nincs. Ilyenek közénk nem kerülhetnek (a következő botrányig)


Esküszünk, hogy keresztények vagyunk. (csak ne nézd mit csinálunk, az nem számít)

2020. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem politikai, hanem emberi oldalról írnék!

Nagyon sajnálom a családját!

Ha ő nem politikus lenne, akkor senkit sem érdekelne ez az ügy...(a családját kivéve)

Szerintem senkinek sincs köze a szexuális életéhez!)

Nem is merem a politikai munkásságát sem.

Csak úgy érzem, hogy van most egy ember, akin lehet csámcsogni....

Igaz a mondás, hogy ha életedben csinálsz 100 jót, akkor is az 1 rosszról emlékeznek rád..

2020. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7


Sorolj fel 50et

2020. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

"Igaz a mondás, hogy ha életedben csinálsz 100 jót, akkor is az 1 rosszról emlékeznek rád.."


1 jót nem tett.xDDDDDDD

2020. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Mint írtam, nem ismerem a politikai munkásságát...

Egyáltalán nem politizálok..mindig az lop aki hatalmon van.. Én azt szeretném, hogy aki politikus az az országért és nem a saját pénztárcájáért dolgozzon! Mint régen csak az lehetett vezető, akinek saját vagyona volt és nem kapott fizetést! (persze ez most nem megoldható, de ez már sok) itt már csak egy teljesen új párt nyerhetne..)

Én nem állítottam, hogy ő akár 1 jót is tett, csak azt, hogy biztos, hogy ez így fog a köztudatban maradni!

És nem őt sajnálom, hanem a feleségét, gyerekeit!!!

2020. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!