Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc egy ikon?

Mészáros Lőrinc egy ikon?

Figyelt kérdés

A pólója és a nője alapján igen:


[link]


Tudja valaki, hogy mi kerül egy ilyen pólón 67 ezerbe? Mit tud ezért?


2021. jún. 25. 06:45
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, nekem az ikon az ilyen kis képecske a számítógépen, amivel a programokat jelölik. Nem igazán hasonlítanak lölőre, bár nyilván lehetne programot írni, aminek az ikonja egy lölőről készült fényképen alapszik. Kérdés, hogy hányan használnának ilyen programot...
2021. jún. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Semmi extrát. Egy 200 milliós autó is csak A-ból B-be visz el, meg egy 20 milliós óra is csak az időt mutatja.


De ha neki ilyen pólóra van kedve költeni a pénzét, hát tegye, mindenki azt vesz, amit akar.

2021. jún. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ilyen túlárazott dolgokat azok szoktak venni, akik hirdetni akarják a gazdagságukat, de neki nincs mit hirdetni, úgyis mindenki tudja róla.


Bár a többi NER-es is hasonlóan flancoló. Az ilyen első generációs meggazdagodottak, akiknek a szerencsén múlik a gazdagságuk, mert egy politikus a barátjuk, hajlamosabbak arra, hogy villogjanak, hogy: "látod, már nem vagyok szegény ember".

2021. jún. 25. 07:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, szerencséje van, hogy gyártják a méretében. De ha nem vigyáz, hamarosan kihízza.
2021. jún. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Egy legenda
2021. jún. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a pólóval tudod bizonyítani, hogy nála melózól kapsz karácsonykor egy fél disznót. Annyit ad minden dolgozójának
2021. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Furcsa lenne, ha nem tudná,ki dolgozik nála.
2021. jún. 25. 07:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Azt sem tudja, hogy hány cége van, azt meg pláne nem, hogy ki dolgozik nála. De szerintem nem is nagyon érdekli.
2021. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!