Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felesleges volt beoltatnom magam?

Felesleges volt beoltatnom magam?

Figyelt kérdés
Ha a nem oltottaknak is lehet majd menni állatkertbe, strandra stb helyekre akkor gyakorlatilag beoltattam magam teljesen feleslegesen?

2021. jún. 25. 07:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%
Nemcsak felesleges, de káros is. Még senki nem tudja pontosan, melyik vakcinának milyen hosszú távú mellékhatásai vannak.
2021. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
Talán nem volt felesleges, mert talán magtanultad belőle, hogy máskor ne hagyd magad palira venni.
2021. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 molnarmarcell21 ***** válasza:
66%
Tudom, hogy gődényistákat nem érdekli a válasz, de azért remélem tisztában vagy vele, hogy az oltás nem a korlátozásokról szólt, hanem hogy ne halj bele a koronavírusba.
2021. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
Oltani nem a korlatozasok miatt kell, hanem h ne puszulj bele a virusba
2021. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem volt felesleges. Egyrészt a fő cél a járvány visszaszorítása, ahhoz meg minél több oltásra van szükség. Most ugyan mehetsz több helyre korlátlanul mit korábban, de korántsem mindenhova. Másrészt a 4. hullámnál az oltatlanokra ismét szigorítások fognak jönni, ez szinte biztos, talán mint szigorúbbak, mint korábban.
2021. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%

Oké, ez az ország menthetetlen mikor az emberek már azért oltatják csak be egy járvány ellen, hogy mehessenek állatkertbe menni.

Hol lehet igényelni azt, hogy Magyarország megszűnjön önálló ország létezni? Ha ennyire hülyék az emberek baromira nem érdemeljük meg, hogy saját országunk legyen.

2021. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
Ellenkezőleg. Hasznos volt. Lehet hogy meghosszabbítja az életed. Ha bevezetik az új világrend az utolsó fázist te rajta leszel a listán, mint engedelmes és nem kerülsz FEMA táborba velem
2021. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem volt felesleges, mert az oltás jelentősen csökkenti a túlnépesedést. Hosszútávon olyan gyógyíthatatlan betegségeket idéz elő melyek az egyén élettartamát jelentősen csökkentik és utódnemzésre képtelenné teszik. Tehát nagyon helyesen cselekedtél.
2021. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
37%

8:

Ugyanezt a kamu dumát nyomattátok a H1N1 ellen is. Akkor is megkaptam, hogy 2 hét múlva meg fogok halni.

2 hét múlva meg azt kaptam meg, hogy autista leszek.

Mikor nem lettem autista se azt kaptam meg, hogy 2 hét múlva rákos leszek.

Mikor nem lettem rákos se akkor mindegyik hangoskodó inkább elment más miatt aggódni és hangoskodni.

2021. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

3:

Kedvencem mikor a "gődényisták" kimentek tüntetni, ajvékolni, hogy nem kell a szigorítás, sokuk harsogta nincs is járvány, erre 2 tüntetésük után is kerültek a Covid osztályra a tüntetők közül. Mindezt úgy, hogy egyértelműen a tüntetéseken kaphatták csak el, csak ugye Görény erről nem hajlandó szólni.

2021. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!