Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vírusrettegők!Mit szóltok...

Vírusrettegők!Mit szóltok hogy Stanford egyetem professzora legújabb kutatása is alátámasztja, hogy a maszkviselés felesleges a vírus ellen, és betegségeket is okozhat később?

Figyelt kérdés

Baruch Vainshelboim 67 tudós társával végezte el a kísérletet, megfigyelést,majd írta meg a tanulmányt.

Megjelentették az egyik legnagyobb amerikai orvosi online felületen is.

[link]


A cikkben van egy táblázat ami tárgyalja címszavakban, miket okoz a hosszútávú maszkhasználat.


2021. ápr. 22. 21:44
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

[link]

Táblázat magyarra fordítva, aki nem tud angolul.

2021. ápr. 22. 21:47
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanez lesz a fasz vakcinákkal is, de mire kiderül, hogy a tripla mutáns ellen még károsak is, addigra már mindenki e erőszakkal beletolták. És a paraszt TASZ szerint is ez így jogszerű.
2021. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Most akarják megtolni még az oltáspropagandát, mert most már még a kormány fizetett orvosa a Dr Rusvai is elmondta az összes híradóban, ez a vírus is érzékeny a melegre, napfény száraz levegő hatására, erősen károsodik, és így lelassul a járvány.

Nem Gödény mondta, hanem dr RUSVAI!!!

Akinek minden szavát issza itthon a sok oltásfanatikus.

2021. ápr. 22. 21:52
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Első Google-találat a nevére: [link]


"Vainshelboim’s credentials are cited as "Cardiology Division, Veterans Affairs Palo Alto Health Care System/Stanford University, Palo Alto, CA, United States."


But Stanford’s statement says that description is inaccurate and has asked for a correction.


Stanford says Vainshelboim had no affiliation with the school at the time of the study’s publication and his only affiliation was a one-year term as a visiting scholar “on matters unrelated to this paper.”


Nézzenekoda, a konteós birkákat megfejő csalók má megen lehazudják a csillagokat az égről, hogy hitelesebbnek tűnjenek?

2021. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ferike!

Ezért került ki az egyik legnagyobb orvosi olien felületre is, mi?

Utólag persze megpróbálhatják a tanulmányát feketíteni, mint ahogy ez már sokszor volt olyan tudósokkal akik nem értettek egyet a korlátozásokkal.

Lásd a német tudósok és professzorok, tavaly nyáron, akik nylítan kiálltak hogy a maszkviselés káros, és fölösleges lezárásokat elrendelni, ugyanúgy terjedne a vírus.

Ott ha jól tudom kb 100 tudós és professzor volt, aki ezzel foglalkozott.

Na kis butuska, most mi van?

2021. ápr. 22. 22:03
 6/20 anonim ***** válasza:
18%
Google keresés alapján a Stanford egyetem pontatlannak találja a tanulmányt, és a profnak a témát illetően eleve semmi köze a Stanfordhoz.
2021. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Erre az orvosi szaktanulmányokat megjelentető online oldalra nem raknak ki ám csak úgy tanulmányokat, ugye tudod?

Persze a stanford egyetem fújja a WHO álláspontját, és most hirtelen jött valaki a tudós társaival, aki ez ellen elmondta a valóságot.

Na mégis mit csinálna ez ellen az egyetem,hm?

2021. ápr. 22. 22:07
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

Hm, tehát csak hogy tisztázzuk. A tudomány tele van a vírusról, a korlátozásokról, stb szóló tanulmányok százaival, ezzel szemben te találtál egyetlen darabot ami mást állít és amit még az állítólag mögött álló egyetem is hibásnak tart.

És te melyiknek hiszel? Az egy darab hibásnak. Gratula, ez ám a színvonal :D

2021. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Íme a kérdező:

[link]

2021. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Aham!...

Ezt az egy darabot, az ezidáig összeállított betegmintákból állították össze,és nem egy hónap alatt, hanem egy évi adatmennyiségből.

Nem egy hónap alatt, mint az elején,ahogy pár kormány által támogatott tudós csinálta ezeket a fizetett tanulmányokat, hogy igazolja a politikusok meg kormányok álláspontját, hogy kell maszk, hogy lássák az emberek, mekkora a baj, és menjenek oltakozni.

2021. ápr. 22. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!