Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ+ társadalom milyen...

Az LMBTQ+ társadalom milyen alapon formál jogot, hogy a szülőket megkerülve világosítsák fel a gyermeküket olyan irányban, hogy az "esetleg" nemváltoztató beavatkozásra szánja el magát már gyermekkorában?

Figyelt kérdés

Olvastam Én is a pedofil-meleg törvényt és valóban annyi áll csak benne, hogy a szülők megkerülése nélkül ne lehessen a gyermeket "felvilágosítani" transznemű irányokba. Most egy iskolai transz felvilágosítás mondjuk nyugaton úgy zajlik, hogy egyébként valóban kedves LMBTQ emberek a gyerekeknek nyájasan bemutatják a transzneműséget, játékosan felvázolják csak a "jó" dolgokat kiemelve, hogy nőként lehet két helyen is orgazmusod és milyen jó stb. Ha transz vagy bármikor válhatod a nemed stb. Ezek a csicsásan felöltöztetett emberek így nagyon könnyen megfoghatják azokat a gyerekeket, akiket egyébként is könnyű megvezetni amellett, hogy nem ismerik a nemváltoztató hormonkezelés/műtét/bravatkozás hosszú távú hatásait. Lehet hogy így örökre magányos marad az ember, mert egy kevert neműhöz evolúcionálisan nem alakult ki a vonzódás és még hosszan sorolhatnám


A törvény csak arról szól, hogy ne vegyék el a szülő felvilágosító munkáját. Legyünk őszinték a szülő ismeri a gyermekét. A szülő tudja, hogyan lehet bemutatni a gyermeknek a "dolgokat" az élettel kapcsolatban, mert ő szűlte,nevelte hosszú évek óta. Miért gondoljuk, hogy egy transz csoport ezt jobban csinálná ?



2021. jún. 25. 08:29
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
42%

Az egyik baj az, hogy úgy gondolják a különböző néven futó, de egytőről fakadó emberkék, hogy bármi közük van a családomhoz, a gyerekeimhez. Ahhoz, hogy mi, mint szülők, vagy a gyerekeink miről mit gondolnak. Felőlem igazából mehetne az iskolában ez a "felvilágosítás" mert még aznap megmagyaráznánk nekik, hogy az nem biztos hogy úgy van. Mint ahogy meg is tesszük minden nap.

A másik problémám az, hogy fordított esetben nagy felháborodás lenne. Értem ez alatt, hogy ha homoszexuális párok örökbefogadott gyerekeinek, teljesen korekt tájékoztatást tartanék, mondjuk keresztény szellemben, a katolicizmus nézőpontjából a homoszexualitásról, föl lennének háborodva, hogy nem ebben a szellemben akarják nevelni a gyereküket😄

Na ez itt a baj! Mi fogadjunk el mindent, amit nem is akarunk, le se sz@rjuk tulképp, mert nem a mi dolgunk, de ha vissza nyal a fagyi, akkor menne az ajvékolás.

2021. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
38%
Ez még csak a kezdet. Hatalmunk akkor teljesedik ki, amikor becsületes papokból pedofilokatt csinálunk. Egészség emberekből PCR teszt pozitívat. Becsületes emberekből bűnözőket. Hűséges emberekből árulókat. Hazáját szeretőkből hazaárulókat. Ez a nőből férfit, férfiból nőt... csak ezt látod, és nem látod a széles sprektumot mivé korcsosítják el az emberi lényt.
2021. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
38%
#12: A liberálisoknak az a korlátolt, aki nem liberális. Egy a tábor, egy a zászló...
2021. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy aki a liberálisokat meg az LMBTQ-embereket szidja, nem veszi észre, hogy a politikusok jobban beleszólnak az emberek életébe (az övékébe is!), mint bárki más? Én a politikát tiltanám be, mert csakis szar lehet...
2021. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
66%
Még is melyik szülő világosítja fel a gyerekeket a heteroszexuális dolgokról? Mert engem nem világosítottak fel, nem még a homo- és biszexualitásról. Sőt a családban az apám nagyon ellene van meg ilyenek! Na de mindegy, én megtanultam a fontos dolgokat, mert az iskolában nekünk volt egy kis hetero felvilágosítós óra (a biológiai óra keretében).
2021. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
26%
#35: magadból indulsz ki pedig minden normális szülő megteszi.
2021. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
47%
##36 Hát pont nem.
2021. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
34%
36. A többség nem, mert cikinek tartják a témát, meg azt gondolják, hogy a suliban már úgy is elmondták a lényeget.
2021. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
56%
A keresztény vallás milyen alapon formál állami törvényeket, ami ellehetetleníti az LMBTQ közösség alapvető jogait? ((((:
2022. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
40%
39 - onnan, hog keresztények 2000 éve vannak, LMBTQ meg 20 éve.
2022. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!