Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire kellene a magyar...

Mennyire kellene a magyar társadalomnak toleránsnak lenni az Eu szocializáció után, hogy ha most itt ülök a magyar-portugál meccsen felállnék a magyar szektorban és telitorokból azt kiabálnám hajrá Portugália, vesszen a magyar csapat?

Figyelt kérdés
Liberális európai személetbe ez belefér, tolerálják.Ma ezt hogy tolerálnák a mai meccsen ha felállnék gyorsan és ezt elkiabálnám?
2021. jún. 15. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt a sör?
2021. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Piás hülye gyerek. Ülj már le.
2021. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szerintem itt mutatkozik egy társadalom liberális eszmerendszerének a megnyilvánulása, ha egy ilyen felszólalást is meghallgat, tudomásul vesz max elmélkedik utána, hogy vannak ilyen emberek, akik ezt gondolják.

Ennyire idegen még az európai eszméktől a magyar társadalom?

Amúgy 44F vagyok.

2021. jún. 15. 19:16
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Tegnap még nem annyi voltál, tényleg ennyire be vagy b..szva?
2021. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a magyarok negyede szívesen megtenné veled.
2021. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Most tekintsünk el attól hogy az átlag magyar futballszurkoló inteligenciaszintje valahol egy A4-es boríték és egy csokor hónapos retek között van. A pofonért házhoz menni azért nem kell
2021. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

"Liberális európai személetbe ez belefér, tolerálják"



Megmondom én neked kedves testvérem hányszor álltál te fel portugál kávézóba és a meccsen a keménymag közt, csak egy kávézóba, mikor nézik a meccset, hogy éljen az ellenfél.


Kereken nullaszor. Azonnal ott vertek volna agyon. De ha ennyire hülye vagy, hogy kiírsz egy ilyen kérdést, legalább írd már alá, hogy életedben nem jártál portugáliában, ezt csak feltételezed.

2021. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Magyaroknak begurult a labda.
2021. jún. 15. 19:41
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

"Tegnap még nem annyi voltál, tényleg ennyire be vagy b..szva?"


Ma van a születésnapja.

2021. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Egy gyáva kis libsi vagy, te még egy öregotthonban sem mernéd ezt megcsinálni, nemhogy egy focimeccs közben.
2021. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!