Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok szomorúnak a Mi...

Nem tartjátok szomorúnak a Mi Hazánk alacsony támogatottságát?

Figyelt kérdés
Helyette választhatunk, hogy két bűnbanda közül melyik rabolja ki az országot. Vagy valamelyik viccpártot, mint a kétfarkúak. Egyetlen a magyarok érdekeit képviselő hiteles párt létezik jelenleg. Miért nem azt támogatják többen?

2021. jún. 25. 13:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
46%

16:

Tisztában vagyok, mert évek óta láttam Toroczkai és Novákék munkásságát. Az meg vicces, hogy azt hiszed ők büszke heterok. Novák a legelső alkalommal amint nem lesz semmi a Mi Hazánkból a legnagyobb liberális lesz és azonnal transzivá műteti magát.

Az ilyen városi legendáknak meg senki ne dőljön be, miszerint magasabb lenne a támogatottságuk. Pont azoknak a szemében buktak meg, akiktől várják a szavazatokat.

A volt Jobbikosokat akarnák megszólítani meg a volt Fideszeseket, de azok meg ismerik a munkásságukat. Azok meg köszönik nem kérnek belőlük.

Tényleg már csak a Szegedi testvérek hiányoznak ebből a pártból.

2021. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
45%

Elképesztő mennyi csőlátású ember gyűlik össze ezen az oldalon és még Ti tartjátok magatokat nyitott gondolkodásúnak, amikor arra sem vagytok képesek hogy megismerjetek egy pártot, pláne az hogy ilyen tájékozatlanul mentek el szavazni...


Én őszintén mondom mindegyik pártnak felkerestem a YouTube csatornáját és legalább 3 videót kerestem ami alapján betudtam határolni őket hogy tetszik-e vagy sem. Így döntöttem el hogy a Mi Hazánk az akik leginkább megegyezik a véleményem (NEM mindenben értek egyet velük), de rájuk fogok szavazni és kész, majd mikor bejutnak az Országházba be fogjátok látni mind a Fideszesek és mind a Baloldali ellenzéki-összefogás pártiak hogy nem szélsőjobbról van szó, hanem egy oligarchák nélküli, nemzethez hű pártról aminek tagjai képesek a közemberek problémáit felkarolni és láthatóan tesznek is a változásért, a problémák megoldásáért.


Másfelől sokkal, de sokkal többet ér számomra egy nyírségi ember szava mint bármelyik budapesti politikusé. Mivel Nyírségben még van olyan hogy becsületesség, hazaszeretet és összetartás, ami itt Pest megyében már csak nyomokban található. Főleg a jelenkori homogenizálódó világban...

2021. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
48%

Az a gond hogy aki manapság ki áll a pár éve még normális értékek mellett mint a családkép, hit, magyarság és a magyar kultúra az napjainkban náci, konzervatív, vagy homofóbként lesz megbélyegezve.

Most őszintén ha létezne olyan hogy Hagyományörző-Mozgalom akkor külön kérvényt kéne benyújtani hogy elfogadják az ilyen gondolkodású embereket, mert most már lassan ott tartunk hogy a normálisak lesznek kirekesztve...

2021. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
44%

23-as!

Nyilvan ti vagytok a normalisak, akik folyamatosan gyuloletet keltetek.

Kepmutatas level 99. :)

2021. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
77%
Úgy látom remekül teljesül viktátorék óhaja, marja egymást mindenki, nehogy közösen lapátra küldjük őket miután már mindent elloptak.
2021. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
46%
Pont hogy inkább erősödnek ahogy látom.
2021. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
34%

Ezek a pártok szándékosan alúl vannak mérve, tudjuk jól hogy ezek a közvélemény kutatások mindig befolyásolt eredmények. Nyilván a konzervatív szavazók a Fideszt fogják választani ha úgy érzik, hogy elvesződik a szavazatuk ha a Mi Hazánkra szavaznak.

A legjobb példa Romániában az AUR nevű szélsőjobboldali párt a 2020as országgyűlési választásokon, 1 százalékra mérte minden közvélemény kutató... Aztán közel 10 százalékot kaptak. Szóval nem szabad leírni a Mi hazánkat sem.

2021. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
63%

22:

Youtuben persze, hogy csak a szépet mondják magukról. Fentebb leírtam, ismerem a korábbi munkásságukat a Bukottaknak. Nem hiába nem kellenek egyszerűen máshova. Most kapnak egy kis pénzt a Fidesztől, nekik meg bőven elég ennyi.

2021. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
50%
A lényeg az, hogy szerencsére sosem kerülnek hatalomra. :)
2021. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

23-asra reagálva, hasznos anyag:

[link]


1983-as videó, ám a mai helyzetet is jól bemutatja, hogy demoralizálnak más országokat a nagyok. Az LMBTQ és egyébb kisebbségeket használják fel ehhez. Egy ex KGBs előadása.

2021. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!