Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarok! Fáj még nektek...

Magyarok! Fáj még nektek Trianon, hogy megcsonkították az országotokat?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 15:11
A kérdező szavazást indított:
Fáj még Trianon és dühít, hogy nem tudok semmit sem tenni ellene.
Egyáltalán nem fáj már.
Nem érdekel! Hagyanak békén ezzel a hülyeséggel.
Nem fáj és soha nem is fájt.
Igen fáj és tenni akarok ellene.
Teljes mértékben közömbös vagyok.
Igen fáj és tenni fogok ellene.
88 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
37%
Magyar az, akinek fáj Trianon.
2021. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
59%
Soproniként fáj, hogy nem kerültünk Ausztriához.
2021. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
65%

19 vagyok, szörnyű lehetett átélni azoknak, akik akkor voltak fiatalok/felnőttek, azok gyermekei még talàn hordozhatják ezt a terhet, de őszintén szólva anyum is és én is úgy születtünk, hogy az elcsatolt részek "külföldhöz" tartoztak, így abszolút nem értem miért kellene még most is fájnia. Rossz dolog volt, de már eltelt 120 év, igazán tovább lehetne lépni, és foglalkozni a mostani gondokkal, ahelyett, hogy a múltat akarnák visszakapni.


Nem hinném, hogy kevésbé lennék magyar attól, hogy egy ilyen régi terhet inkább bem cipelnék/cipeltetnék már senkivel.

2021. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
50%
Szintén soproniként fáj, hogy a 2es labanc soproninak vallja magát.
2021. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
47%

Hála a több mint 75 éves agymosásnak a nagy többség szerint minden rendben van. Azért ne felejtsük el, hogy volt ez az ország három részre is szakadva, 150 éves török megszállás, 50 kommunizmus stb...

100 év egy nemzet történelmében nem túl nagy idő de pont elég az agymosásra. Talán ha nem álnemzeti és exkomcsi hazaárulók vezetnék az országot lenne vmi esély.

2021. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
42%
Én már azzal is megelégszem ha Erdélyt vissza kapjuk. 100 év a történelemben semmi. A románok még a dákós marhaságra hivatkozva követelték 1000+ év után. 100 év semmi.
2021. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
23%

Az egész magyar nemzetet el kellett volna törölni a föld színéről, az alja a legalja ez a nép. Szent István volt a hülye hogy államot alapított, kár hogy a németek nem irtották ki.


egy liberális

2021. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
79%
Fáj, de tudom, hogy ma már nem lehet tenni ellene.
2021. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
63%
#4, 2-es vagyok. Azt tudtad, hogy Sopron igazi labanc városként három Habsburg koronázás színhelye volt? Egy királyé és két királynéé. Azt is tudtad, hogy sem Bethlen sem Rákóczi oldalára nem állt soha, hanem ellenállva a kurucoknak megmaradt császárhű városnak?
2021. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
45%
#2-es Szombathelyiként, és Soproni családdal rendelkezőként ugyanez a véleményem.
2021. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!