Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állt meg az oltakozási...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért állt meg az oltakozási hajlandóság ?

Figyelt kérdés
A nyájimmunitáshoz és az újabb variánsok elleni jófokú védelemhez 80 %-os átoltottság szükséges, viszont az 5 milliót átlépve kevesen jelentkeznek újonnan oltásra, és az oltottak közül is sokan vannak, akik az első adagot letudva nem térnek vissza a másodikat is beadatni, mire fel ez a hülye hozzáállás ?
2021. jún. 25. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Akiket a plakátokon virító különféle lefizetett sztárok képeivel vagy a zsarolási bizonylat megszerzése utáni vágy felgerjesztésével rá lehetett beszélni az oltásra ők már megkapták.A többieket meg nem érdekli már ez az egész.
2021. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Megkezdődött az oltottak lebetegedése és elhullása. Van aki már az első után beteg lett és nem csak a másodikat nem adatja be,de az elsőt is nagyon megbánta. Egyébként van ilyen fészbúk csoport is ahol leírják milyen betegségeik lettek és egyik sem egy tüsszentés.
2021. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert az emberek értelmesebbik fele tudja, hogy ez egy rettentő nagy átverés. Egy része retteget és manipulálható volt, egy másik része meg gyenge jellem és engedett a zsarolásnak. Ezek most elfogytak, a gondolkodó értelmesebbje meg nem akar kísérleti nyúl lenni és kitart.
2021. jún. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen csak az igazolvány miatt kérték az oltást. Mivel lassan nem kell sok helyre, így persze, hogy nem mennek oltásra akik eddig nem tették meg.
2021. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért lett törölve a válaszom, de akkor kifejtem megint...


Az emberek nagy része csak a kormány zsaroló kampánya miatt "oltakozott" nem azért, mert bármennyire is érdekelné a vírus. Ahogy írják, sokan ezért adatták be az elsőt, legyen igazolvány és mehetnek bárhova.


Ráadásul lassan itt a teljes nyitás aki eddig nem akart ksíérleti nyúl lenni az inkább kivár.

2021. jún. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thunderfairy ***** válasza:
67%
Mert nincs akkora veszély mint amekkorát a TV-ben látni. Én megkaptam az oltást már, mindkettőt. Igazából csak azért csináltam hogy mehesek strandra és turázni és nem azért mert annyira kellet. Sokan rájöttek hogy nincs annyira nagy baj mint ahogy a TV-ben látnmi és inkább nem adatják be az oltást. Hogy melyik tábornak lesz igaza? Majd ezt a jövö eldönti. Addig is aki úgy érzi az szerintem is nyugodtan elhagyhatja az oltást, vagy biztos ami biztos alapon beadadja. ENYI.
2021. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dolgozik az evolúció.
2021. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!