Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Luxemburg miniszterelnöke beszólt Orbánnak?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek ez bátor lépés tőle vagy nem?



2021. jún. 25. 19:05
1 2 3
 1/29 Norbán ***** válasza:
78%

Majd ráuszítjuk azt a Vargajuditot!


Az nő (félig), attól majd megijed!

2021. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%
(L)
2021. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
jól tette. én alapból nem értem, ha Orbán nem tiszteli az eu-t, akkor én mar reg kivágtam volna Magyarországot az unióból azt menjen akkor kínai meg orosz gyarmatnak. ugyis mindig arra puncsol. aki uniós az fogadja el az uniós szabályokat, értékeket. ha nem, akkor mehet. de hát a pénz ugye...
2021. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
Ő legalább nem olyan nyersbunkón tette,ahogy Rutte elvtársa.
2021. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%
Van még ilyen ország? Azt hittem már annektálták a németek.
2021. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Magára vette ez is mint Rutte-elvtárs.
2021. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%

Semmi, magasról teszek rá. De mondjuk tudnám ajánlani neki, hogy egy kipával a fején szivárványszínű pólóval menjen le valamelyik bevándorló kerületbe náluk, meg bárhol Magyarországon és ahol verést fog kapni az ne legyen jogállam.


AZ euronewsnál valaki beszél angolul?


"Dutch @MinPres Mark Rutte’s statement today is not more than another episode from the political blackmailing series. #Hungary doesn’t want to leave the #EU. On the contrary, we want to save it from hypocrites."


"Erre a felvetésre Varga Judit magyar igazságügyi miniszter a Twitteren válaszolt: szerinte ezzel a javaslattal a holland kormányfő kiírta magát a civilizált emberek köréből. Hozzátette, hogy Magyarország nem akar kilépni az EU-ból, épp ellenkezőleg, meg akarja védeni azt a hipokratáktól."

2021. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Igaza van.
2021. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
35%

Na, legalább tudjuk, mire fel volt ez a nagy hiszit a Benelux államokban... A szépfiú most megbántódott, de majd lenyugszik.


Mi lenne volna itt a luxemburgi részéről a nagy "bátorság"? Belerúgni a kisebbségbe, miközben mögötted a többség? Inkább az lett volna szép, ha felül tud emelkedni a személyes érintettségén, meg hogy a saját anyja is utálja, de ez nem sikerült neki.

2021. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%
Orbánnak mennie kell.
2021. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!