Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kilépünk az EU-ból és az...

Ha kilépünk az EU-ból és az ország 60%-a (a nyugdíjasokat és romákat leszámítva) elmenekül az országból, akkor lenullázódnak az ingatlanárak?

Figyelt kérdés

A befektetők is csak ezt nézték, hogy EU és NATO tag.

Viszont most úgy látszik, mindkettőből ki fogunk kerülni éveken belül.



2021. jún. 25. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Hagyjuk már ezt a vadbaromságot,hogy kilépünk az EU-ból meg a NATO-ból!

Ne fogunk,ezt fogjátok már fel.

2021. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Valószínőleg inkább felfelé mennének. Szerinted mennyire lenne vonzó hely ez mondjuk egy németnek, akiből van 80 millió és ki sem tud egy staut kerülni mert még ráadásul egész Európa is rajtuk vonul keresztül? Vagy egy franciának, ahol már levegőt nem kapsz az irdatlan mennyiségű és egyébként az utcákon élő bevándorlótól? Levizionálsz egy kiürült területet. Tisztában vagy vele mekkora érték lenne az? Ráadásul hatrahagyott ingó és ingatlanokkal. Ilyenre kb még nem is volt példa a történelemben. Az embereknek mindenhol egymásba ér a gyíkjuk.
2021. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Úgy tudom már 11-éve folyamatosan kiléptünk.
2021. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 árokpart ***** válasza:
29%
Bár lépnénk ki. Ennek a mostani EU-nak már teljesen felesleges a tagjának lenni. Ráadásul az EU tagságunk előtt sokkal magasabb volt az életszínvonalunk, ráadásul nem voltak EU-s árak.
2021. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2-es

Detroit-ban is hogy felmentek az ingatlanárak, amikor mindenki elköltözött csak a kisebbségiek és a nyugdíjasok maradtak. Durván licitáltak értük.

2021. jún. 25. 21:40
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

#2 "Szerinted mennyire lenne vonzó hely ez mondjuk egy németnek"

Semennyire. Max egy német nyugdíjasnak aki a Balaton parton akarja tölteni a nyugdíjas éveit német nyugdíjból.

"Vagy egy franciának, ahol már levegőt nem kapsz az irdatlan mennyiségű és egyébként az utcákon élő bevándorlótól?"

Mi lenne, ha kimozdulnál Mucsaröcsögealsóból és a propaganda helyett magad néznéd meg, milyen is Nyugat-Európa?

Én 2 évig éltem a franciaországi Beauvais-ban és nagyon nem olyan, ahogy te leírtad.

Nem is értem, hogy hiheti azt bárki is, hogy tömegesen fognak Magyarországra menekülni Nyugat-Európából... lol

2021. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

"Én 2 évig éltem a franciaországi Beauvais-ban és nagyon nem olyan, ahogy te leírtad."


Transmarckban maradj életben két napot csíru. xD

2021. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

"Én 2 évig éltem a franciaországi Beauvais-ban és nagyon nem olyan, ahogy te leírtad."



Ez most tényleg az a ha hallgattál volna, kevesebben néznének hülyének tipikus esete. Mi lenne, ha kimozdultál volna még akkoriban Beauvais-felsőről és a propaganda helyett magad nézted volna meg Dunkerque vagy Calais környékét, a párizsi nyomornegyedeket van épp a sátortáborokat a 16 -os mellett? Mi még láttuk égni a dzsumbujt 17-ben, te érdekes módon erről egy szót sem írtál, holott ugye épp ez a téma, vajon miért?


Én is pont két évet éltem Büdöspesten és a mai napig eltévedek ott. Látom ez neked is megy.

2021. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, te tényleg ekkora buta vagy?

Persze, azért ennyi az ingatlanár mert EU meg NATO tagok vagyunk.....


Vagy gondolod hogy '99 előtt ingyen vehettél lakást, mert egyiknek sem voltunk a tagja?

2021. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem látszik úgy, hogy kikerülnénk.

Tudod mi zavarja ezt a látványt.


7 milliárd euró, amit a nyugati cégek kivisznek innen évente.

2021. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!