Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt állítják, hogy ha...

Árokpart kérdése:

Akik azt állítják, hogy ha kilépnénk az EU-ból akkor automatikusan kínai meg orosz gyarmat lennénk miért mondanak ekkora butaságot?

Figyelt kérdés
1990-2004 között sem voltunk senkinek sem a csatlósa , sem a gyarmata. Egy független polgárosodó ország voltunk egyenlő gazdasági feltételeket ápolva a világ minden országával. Ebben az időszakban sem ápoltunk semmivel sem kevesebb kapcsolatot a nyugati országokkal mint most, akik esetleg attól tartnának, hogy megszűnne velük a kapcsolatunk sőt állítom, hogy jobb volt minden nyugati országgal a kapcsolatunk mint most. Akik ilyesmit állítanak azok még nem élhettek akkoriban vagy egyszerűen nem értem. Pl. A Horn kormánynak vagy akár az első Orbán kormánynak vagy az Antall kormánynak rossz kapcsolata lett volna bárkivel is na ugye, hogy nem. Akkor meg mi a probléma ezzel.
2021. jún. 25. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Európai Egyesült Államokra van szükség! Anélkül csak a csuti cigánynapóleon hűbérbirtoka leszünk.
2021. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Olyan emberektől akik szerint a szivárványos ökörség a legfontosabb az iskolákban ne várj mást csak további agymenéseket.
2021. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es 2004 előtt bárkinek is a hűberbirtoka voltun? A Magyar Köztársaság akkor még Ideiglenes Alkotmánya is alkotmányos garanciákat nyújtott a mindenkori szabad választásokra és minden olyan szabadságjogot garantált mint bármelyik nyugati ország alkotmánya és ráadásul akkor ezt bizony a vezetőink tiszteletben is tartották. Ebben az időszakban az emberi jogokat sokszor jobban tisztelték az akkori vezetők mint sokszor nyugaton és ezt külföldi szervezetek, lapok írták nem magyar politikai újságok.
2021. jún. 25. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan ezt az Ukránok is elmondhatták '90 és '04 között. Ők nem eu tagállam. Nem tudom, rémlik-e pár éve az ukrán háború? Tudom, tudom NATO de egy országot nem csak katonailag lehet megszállni. Sokat változott 20 év alatt a világ.
2021. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Ki mondja azt, hogy automatikus gyarmat lennénk? Én nem hallottam ilyet.


Az viszont egyértelmű, hogy Orbán feléjük közeledik, és ahogy most is pl. kínai faló az EU-n belül, kívül még inkább szüksége lenne egy erős barátra, vagyis a kínai vonal erősödne.

2021. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Vélhetően mert pont ennyi eszük van. :)
2021. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Hello, nem 20-30 évvel ezelőtt járunk, hanem a jelenben. Nézd csak meg, hogy hová jutottak azóta a ruszkik és a kínaiak.
2021. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
7: az oroszok hova jutottak? Még mindig olajalapú a gazdaságuk, és a GDP-jük kisebb, mint Olaszországé, ami egy törpe hozzájuk képest méretben.
2021. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már így is EU gyarmata vagyunk, Rutte be is csicskîtana minket.
2021. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kínának csak addig fontos magyarország amig EU tag. Utána már semmi haszna nincs belőlünk. Az a néhány ezer milliárd forint amivel orbán kedveskedik nekik porszem az ő költségvetésükhöz képest.

Az ide telepített kínai ügynököknek az EU-n belüli szabad mozgás az érték.

2021. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!