Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz miért nyal ennyire...

A fidesz miért nyal ennyire izraelnek? Vajon tényleg valós dolog lehet ez az összeesküvés elmélet?

Figyelt kérdés

Már van 10-12 éve hogy olvastam.

Izrael és Magyarország között van egy megállapodás, ha izraelt támadás éri akkor Magyarországnak fél millió izraelit kell befogadnia.


Szijjártó Péter, most óvó helyeket akar építeni izraeli állampolgároknak...



2021. jún. 1. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Igen, ez igaz.
2021. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, feltűnt-e, hogy Izraelben épül az óvóhely, és nem Magyarországon. És speciel ott építenek óvóhelyet, ahol tartósan ott akarnak maradni.


Az összeesküvés-elméleteket csak humorként fogyaszd, ha nem akarod, hogy hülyének nézzenek.

2021. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
2021. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Netanjahu hasonló stílusú vezető volt Orbán, ezért tőle kapott támogatást. Most, hogy Net bukik jó eséllyel, és új kormányfő lesz, Viktor mosolya is lehervadhat majd.
2021. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert Orbánnak nagy haverja Netanjahu.
2021. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
A zsidók összetartanak.
2021. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

"Már van 10-12 éve hogy olvastam."

És az izraeliek még mindig nincsenek itt. 10-12 év alatt sem értek ide.

2021. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Öreg 10-12 év nem olyan hosszú idő.. van akár száz, vagy több száz évük 😀
2021. jún. 1. 21:08
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Azt a felmilliot kell hazaengedni, akik magyarok ... innen mentek oda.
2021. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Humorkènt?!

Hmm akkor mikor lett internetem 10-12 éve elég sok ilyen dolgot olvastam. "Juj internet mindent megkell nézni" ...

Elég sok minden van ami úgy tűnik igaz vagy éppen haladunk azon események felé, amit sokan " megmondtak, vagy megjósoltak" , és összeesküvés elméletnek tartották. :)


Ilyenkor szokták mondani hogy "jaj lapos föld hívők" stb stb nem nem hiszek minden konspirációban. Tudom mérlegelni. Illetve vagy csak később derül ki hogy nem is olyan hülyeség, vagyis nem is biztos hogy csak elmélet! Nah mármost aki kinevet és egy kalap alá vesz sok beteg elmèlyű emberrel (pl. Lapos föld hívők) , ezeket birkáknak hívom... Nem kell mindent el hinni ez igaz, de gondolkozni lehet 😉

Idővel úgy is minden kiderül...

2021. jún. 1. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!