Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Menő lenne, ha a Gyakorin...

Menő lenne, ha a Gyakorin tartanának nemzeti konzultációt?

Figyelt kérdés

Szerintem igen, tök jó kis oldi, ha figyelik a kommenteket, abbólis már sok ki tudhat derülni, hogy mit szeretnének az emberek. Tehát akár a már meglévő kommentekből is tudnak pl szemezgetni.


És akkor pl akár föltehetnének ők is kérdést; hogy "Mi a véleményetek a bármiről?" Akár odaírhatja azt is , hogy a kormánytól van, és kíváncsi lenne a véleményünkre.

És akkor mindenki leírhatja, hogy mit gondol, ha gondolja, akár kiegészítheti a többiek válaszát; vagy írhat teljesen sajátot akár a többi komment elolvasása nélkül, és ami hasznos a népnek a számára, akkor azokat megvalósítani.

Vagy pl aki mondjuk idős, és mondjuk nem foglalkozik a számítógépekkel, akár nincs neki, akár van, de nem ért hozzá, vagy csak internete nincsen; nekik meg ilyen szavazóurnákat helyezhetnének ki a városokban, pl piacra gondolom, szoktak menni, és akkor mondjuk nem egy előre elkészített nyomtatványt dob bele, hanem mondjuk a saját cetlijét a véleményével. Amit akár ott is megírhat a standnál -akár diktálhatja is valamelyik ott állónak-, ahol van az a gyűjtődoboz, amibe bele lehet dobni a véleményeket.



2021. jún. 25. 22:26
A kérdező szavazást indított:
Menő
Nem tudom
Talán
Nemhiszem
27 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

"abbólis már sok ki tudhat derülni, hogy mit szeretnének az emberek"



Nézd, ha bárkit is érdekelne, hogy mit szeretnének az emberek, akkor megtennék, de ilyen fideszes még nem született.

2021. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha a DKsoknak fuple vagy tripla accountjuk van?
2021. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
A sok segélyen tengődő értelmetlenségi világfájdalmai nem hiszem hogy sok okosságot tudna összehordani.
2021. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát, én arra gondolok, hogy leginkább nem szavazós kérdéseket tennének föl, vagy ha tennének is föl, mindenképpen a leírt, gépelt válaszok lennének a mérvadóak; A-B-C-D-s válaszlehetőségek szerintem max abban csak "díszként" feltüntetve lennének kiírva; tehát szerintem ilyen válaszlehetőségeket megadni nem is kell; hanem mindenhol a leírt okos gondolatokat néznék. Tehát nem a-b-c-d-e stb -k közül választanának, hanem a konstruktív, jó, okos gondolatokat megvalósítanák abból, amiket odaírnak, és akkor tehát lényegtelen lenne, hogy kinek hány accountja van; mert akkor tehát azt néznék, hogy okos-e a gondolat, amit, vagy amiket írt, amelyeket felsorakoztatott gondolatok.
2021. jún. 25. 22:58
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Egy ilyen "konzultáció" ellenőrizhetetlen lenne.


Vegyünk engem: bár csak egy gépen használom a gyk-t, négy különböző ip címen tudnék bejelentkezni. Akik ezt ki akarnák használni, több ezer szavazattal borítanák az egészet.

2021. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

5


Bármilyen meglepő, minden oldalról olvassák a gyk-t.

2021. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#3-as, de , pedig szerintem simán; ők ismerik pl az életet, a megpróbáltatásokat, pl ha valaki minimálbéres,vagy ilyesmi, akkor érted, akkor ponthogy szerintem tök jó, kreatív ötletei lehetnek mindennel kapcsolatban; hogy ő hogy csinálná jobban, hogy mindenkinek jó legyen; mert ő pl ismeri a kisemberek problémáit.

Tehát hogyha mondjuk valaki olyat veszünk alapnak, aki mondjuk nemsok pénzből él; szerintem ő ponthogy tehát nincsen elkényelmesedve, hanem hogy mondjuk lehet, hogy tökre sokat gondolkodik, mert neki ponthogy nem jó a helyzete; és akkor ő tudna pl javasolni jobb megoldásokat. Mert pl neki attól nem lesz jobb, ha menők a gazdasági mutatók; de a kisember szintjén ez mit jelent? Tehát, hogy ennek ő miért örüljön, ha mondjuk nem látja a saját életében; most ez csak egy példa volt; remélem, jól/jót írtam le.

2021. jún. 25. 23:02
 8/15 A kérdező kommentje:
Én egyébként amikor kiírtam a kérdést, akkor gondolkodtam, hogy már eleve oda kellene írnom, akkor tehát nem szavazások lennének; hanem mindenki dobja be a kalapba a közösbe az olyan gondolatát, ötleteit, amiről úgy véli, hogy a társadalom számára hasznos lehet. Tehát szerintem ez így tudna minél hatékonyan működni, tehát nem annyira feltétlenül előre megírt/megadott válaszopciókból, hogy "akkor ezek közül tessenek választani"; mert lehet, hogy föl se sorolják pont azt, amit mondana az ember; hogyha tényleg egyébként megkérdeznék.
2021. jún. 25. 23:04
 9/15 A kérdező kommentje:
Meg tehát pl annyira bőven ott úgy ki sincs feltétlenül fejtve, meg pl nem is feltétlenül tudod bejelölni azt, amelyik neked a legjobb lenne, mert lehet, hogy pl a vezetőknek mondjuk egy varázslatosan jó opció eszébe sem jutott; és akkor tehát ott nem szerepel a válaszok között; és tehát akkor nem kéne már ennyi lapot előre kinyomtatni, meg ilyesmi, szóval még az se lenne a legjobb szerintem, hogy ha mindig a felsorolt válaszok után ott lenne, hogy "Egyéb", és akkor oda írhatsz bármit; mert tehát, fölöslegesnek érezném a többi kérdést kinyomtatni, hát eleve csak lehetne annyi, hogy "Ön mit gondol erről"; és akkor nem is lennének más válaszlehetőségek megadva, csak ez az ""egyéb"", amikor ő sajátmaga kifejti, hogy ő mit gondol; tehát a többit nem kell oda kinyomtatni, meg még odagépelni sem válaszlehetőségeket; hanem csak figyelni, hogy mit írnak a tesák.
2021. jún. 25. 23:08
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

a nemzeti konzultáció lényege, hogy pénzt lehessen lopni.

kiszámláznak 100x os áron papírt, borítékot, dizájt tervezni az egésznek szintén 100x osan túlárazva, majd a kérdések összeállítása megint lóvé.


vagy nehogy már azt hidd hogy a fideszt érdekli a magyarok valódi véleménye, mert ez viccnek is rossz:DDD

2021. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!