Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely meddig...

Karácsony Gergely meddig tudja húzogatni az autósok bajszát következmények nélkül?

Figyelt kérdés
Már most horror a közlekedés, de napról napra jönnek újabb lezárások, újabb sávokat szüntet meg átadva a bicikliseknek, meddig fajulhat ez még?
2021. jún. 26. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Geri megmondta mi a teendő.


[link]

2021. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ma már nem divat a bajusz, a legtöbb autósnak sincs.
2021. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
Attól függ mennyire véges a türelmük.
2021. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, hogy ki hol él, de már 5, 10 és 15 éve is tapasztaltam Budapesten a napi szintű hatalmas forgalmi dugókat. Csúcsidőben szinte meg sem lehet mozdulni és ez már régóta így van. Ezt Karácsonytól és a korábbi vezetőktől függetlenül írom.

Úgy lehetne egyhíteni, ha a tranzitforgalom el lenne vezetve északi és déli irányba az elkerülőn és úgy lenne kialakítva egy rendszer, hogy jobban megérje kerülni, mint áthaladni. Az elkerülő ennek a problémának a megoldására lenne hivatott. Az északi rész még nincs, a déli is problémás. Ha legalább az egyik irányba jól el lenne vezetve a tranzit, akkor már jobb lenne, és ha mindkét irányba, akkor akár külön cigánykerekező sávokat is csináltathatna a jövőbeli polgármester, az sem lenne gond.

2021. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Küldhetem a városházára a napi +1 óra dugóban való ücsörgés számláját?
2021. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

Én csodálkozom, mennyi autós nem ismer alternatív útvonalakat. Valamelyik nap kipróbáltam egy buszjáratot hazafelé, amit nem szoktam használni. Csak araszoltunk a rakparton. A busz nem tud bármerre menni, de autóval lehetne másfelé is, magukat szívatják, és ott nincs bringasáv, anélkül volt dugó.

A felújítások nem halogathatók a végtelenségig, azt meg kell csinálni. Eddig is volt, ezután is lesz, csak most több olyan jött össze, amit az előző csapat halogatott. Plusz a foci EB miatti lezárások, az nem hiányzott.

2021. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy viszonylag egyszerűen meg lehetne oldani, elkezd mindenki egyszerre szarni a buszsávokra. Nincs annyi rendőr, h mindenkit végigbüntessen.
2021. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs mindenhol buszsáv.
2021. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Milyen érdekes, hogy a közel-keleten vagy indiában esélye se lenne ilyen hülyeségeknek, az emberek körberöhögnék.
2021. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

A probléma, hogy Magyarországon az autós infrastruktúrát is elhanyagolták.


Ha megnézel mondjuk egy BP méretű német várost, ott látható,hogy minden sarkon mélygarázs meg parkolóház van.Illetve, alagutak, aluljárók.

Plusz, a tranzitforgalom is elvan vezetve, van elkerülőút.Csak a budapesti döntéshozók b_sztak mindenre az elmúlt 30 évben.Egy kis fos metróvonallal is annyit tököltek,hogy az hihetetlen.

2021. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!