Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz legnagyobb bakija,...

A Fidesz legnagyobb bakija, hogy megengedte a baloldali médiatúlsúlyt és baloldali propagandamédiumok működését az elmúlt években?

Figyelt kérdés

Diktatúráznák, azt üvöltik nincs szólásszabadság, hazudnak reggel éjjel meg este, stb..


Mi a fenéért nem lehetett beszántani az ilyen 444,telex, nyugatifeny, stb.. szennyoldalakat?


2021. jún. 26. 19:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 Csakhogy attól mert összeollózta, meg nem ellenőrizta stb. még nem lesz igaza.

Te most hangoztatott azt a ballibes mítoszt amit konkrétan megcáfoltak olyanok, akiknek valóban feladata a média vizsgálata.

[link]

És ne kezd a szöveget, hogy a pesti srácok így meg úgy, mert azzal csak bizonyítod, hogy alapvetően elfogult vagy és nem is vagy hajlandó megismerni a valóságot!

2022. márc. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%

Jó, akkor nem kezdem a pestisrácokkal :), de azért hozzátenném, hogy nem tartom valami hiteles hírforrásnak.


Amire szeretnék viszont rámutatni, hogy - ha már az elfogultságot említed - a saját előítéletes elfogultságod: süt a szavaidból, hogy számodra csak konzervatív fideszesekből, és gonosz ballibes birkákból áll az ország. Ha bosszant a média jelenlegi helyzete, az csakis azt jelentheti, hogy fújom a ballibes fanfárokat.


Ha meg nem dobom magam hanyatt egy kutatástól, ami a nemzetközileg mérvadó pestisrácokon jelent meg, az nyilván a saját elfogultságom bizonyítéka :). Kíváncsi lennék, ha egy 444-es, vagy telexes cikket linkelnék, te mennyire bizonyítanád saját elfogulatlanságodat.


Arról nem beszélve, hogy a cikk csak arról szólt, hogy nőtt a "kormányellenes" médiumok száma, de a kormányközeliekről nem szól. Meg amúgy is a független médiát szokás siratni (mert már a magát függetlennek valló sem pártatlan), nem a "kormányellenest", de ezt már ki sem nyitom, mert a fidesz táborban aki nem velünk van, az áruló és ellenség, szóval független és kormányellenes az ugyanaz - mindenesetre azért a szóhasználat is sokat elmond a pestisrácokról.


Ha már elfogultság: szememre veted, hogy hangoztatom a ballibes mítoszt a médiatúlsúlyról, miközben pont azt írtam le, hogy médiumok számszerűségét tekintve könnyen lehet, hogy fairebb a felállás, mint mondjuk 20 éve. Mint mondtam, engem nem az zavar, hogy mennyi a kormánypárti, meg a kormányellenes forrás. Engem 3 dolog zavar.


1: a trend aggasztó. Lehet, hogy most kvázi egyensúly van, de nem tudom, hol fog megállni a malomkő, mápedig a történelmet és a fidesz gátlástalanságát tekintve nem vagyok pozitív


2: jelenleg nem tudok olyan hírforrást említeni, amiről azt érzem, hogy tényleg pártatlan. A korábban olvasott forrásaim szép lassan tényleg kormányellenes szerepet vettek fel, és engem ez k.vára zavar.


3: felforr a vérem attól, hogy a közmédiából milyen szintű propaganda ömlik. Az, amikor a Kossuth rádión úgy kezdődik az interjú a "független" szakértővel, hogy "mi a legnagyobb baj Karácsony Gergely tevékenységével?", arra nem nagyon találok szavakat. És ez csak egyetlen példa volt, lenne még.


+1: amikor a fideszesek szerint az origo nem hibátlan, de szódával elmegy, míg a telex vérlázító hazugságportál, mindeközben pedig a ballibek elfogultságát taglalják. Ha meg elfogynak az érvek, akkor általában megjelenik a "bezzeg akkor nem sírtatok, amikor minden tv meg újság balos volt" narratíva.


Amiért korábbi fidesz szavazóként szívből meggyűlöltem ezt a bandát az pont az pont az, hogy 12 év kétharmadozás alatt elérték, hogy az országban csak fidernyákok és libernyákok élnek, és itt veszekszünk. Köszbazmeg.

2022. márc. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!