Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hivatkoznak arra a...

Miért hivatkoznak arra a jobboldaliak, hogy zavarják őket a Pride miatti lezárások, miközben az ő Békamenetük miatt is ugyanúgy le lesz zárva fél város?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

És? te is nyilatkozhatsz nyugodtan arról, hogy zavar a békemenet miatti lezárás.

Most is nyugodtan mondhatod hogy zavar az építkezések miatti lezárás vagy a biciklisávok miatti lezárás vagy csak úgy zavar az hogy zavar valami.

2021. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Én centralista vagyok, se fidesz, se ellenzék... Se Pride, se Békemenet. Nekem milyen szar, hogy mégis mindig a lezárásokat kell lennem.
2021. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Elnezest, hogy megmerek szolalni, de azert a bekemenetet es a pridet nem nagyon emlitenem egy lapon. Eg es fold a kulonbseg a ketto kozott!!!
2021. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
A békamenetesek is tangában, fecskében riszálják?
2021. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet ezeket a felvonulásokat valahol egy pest melletti síkságon tartani. Ott vonulgathatnának napestig és senkit sem zavarna. Aki kíváncsi az úgyis elmegy a többiek pedig élhetnék nyugodtan az életüket a pávatollas másként gondolkodók és illiberális másként gondolkodók nélkül.
2021. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem is tudom!? :) ... nekem valahogy mindig van jobb dolgom, mint vonulgatni - ellenben roppantul zavar ha dugo van a vonulgatas miatt es nem tehetem amit akarok, mert feltart par baromarc vonulgato :D
2021. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
A rendezvény célja teljesen közömbös: nem életszerű bármilyen rendezvénnyel megbénítani egy többmilliós lakosú város életét, - akár ki és akár miért is szervezi. Erre ott vannak parkok, ligetek, stadionok, esetleg egy szakasza valamelyik rakpartnak, de hogy egy egész várost lehetetlen helyzetbe hozni egyetlen rendezvény miatt nem normális dolog, az biztos!
2021. jún. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Vonulgassanak a Dunán gumimatracon.
2021. jún. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

A prideal az a bajuk, hogy lmbtq-hoz tartozik és az ellen támadást índitottak el politikai célokból. HA valóban az emebrek élete érdekelné őket és nem a hatalom nem foglalkoznának vele.


Az én szememben a Jobboldal a legemberellenesebb.

2021. jún. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!