Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más LMBTQ ember is el akar...

Más LMBTQ ember is el akar menni Magyarországról?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem bírom tovább. Talán egy másik országban rendesen le tudom élni az életemet.

2021. jún. 28. 16:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
50%

Látod-látod kis köcsögdudám (kérdező) nem a fidesz utál titeket hanem az ország

Javaslok valami skandináv országot uticélnak. Esetleg Benelux államok.

2021. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
54%
Figyu, ha nem vagy az agresszív lmbt tagja, akkor okés vagy. Ha viszont a szektájukba tartozol, akkor menj velük, minket hagyj.
2021. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
62%

Hát, az USA-t és Orlando-t nem javaslom. Ott a muszlimok kinyírnak, ha megtudják, hogy meleg vagy:

[link]

Itt, Magyarországon a hajad szála sem görbül, mivel nincsenek muszlim szélsőségesek:

[link]

Te döntesz.

2021. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
63%

#14 Le ne beszéld már! Ha akar hagy menjen! Azért vagyunk része a szabad Európának, hogy mehessen ha akar. Sőt, vigyen nyugodtan magával másokat is!

Úgyis lenne éppen elég ember aki meg onnan jönne ide inkább, pont mert ott már túl sokan vannak a hozzá hasonlók.

Szabad Európa, szabad döntés, szabad költözködés és végre nekünk is szabad lesz úgy élnünk ahogy szeretnénk. Mindenki nyer, nem?

2021. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy kb. így ahogy a #13-as írja. 10 éve még tudtak úgy élni itthon is a melegek hogy nem vonultak az utcára, nem provokáltak senkit a zászlójukkal, nem fogtak össze azért hogy pozitívan legyenek diszkriminálva. Senkinek sem volt problémája a melegekkel, azért mert nem volt velük gond...

Most meg mivel manapság már mindenki liberális, "elfogadó" (bár én úgy érzem hogy csak közömbösek és nem érdekli őket a hazájuk) így sok hetero is támogatja, sőt népszerűsíti ezt az agymenést ami most megy.


Nem volt elég a koronavírus? Most még a szivárvány-propagandát is el kellene tűrnünk? Magyarországot azért bírtam eddig mert nem kért ezekből a mozgalmakból, persze voltak akik itthon is utcára vonultak, de nem voltak támogatva és szeretném ha ezután sem lennének. USA és Nyugat-Európa már leszerepelt, de csak a kormányuk, ott is vannak jobboldali konzervatív emberek akik még tudják mi az hogy kultúra megőrzés, érték, tisztelet és felebaráti szeretet. Ők azok akik szemében a magyarok most ismét olyan tekintéllyel bírnak mint 1956-ban, mi nem térdelünk le ezeknek a mozgalmaknak, de a melegekkel sincs bajunk addig ameddig nem kényszerítik ránk a másságukat. Ez a normalitás, nem pedig az ami nyugaton megy. Maradjunk meg összetartó nemzetnek, ne támogassuk az efféle széthúzó-propagandát, nem kellenek nekünk belső ellentétek, már így is eleget szenvedett a magyar nép...


És mielőtt megvádoltok hogy náci, homofób, transzfób lennék mindezt úgy írtam le hogy a Jobbikra fogok szavazni.

2021. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
68%
Mi ez a híres lqmbt?
2021. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
56%
16, ez mind király, de a jobbik az összefogásban van. Vagy lenyeled Fletót (aki erősen lmbt párti), vagy ha a fidesz nem jó, javaslom a volner pártot, vagy a mihazánkot.
2021. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
41%
Nem értem miért mennél el, a legtöbb meleg és egyéb szexuális mássággal élő ember az európai pártok közül is a mi kormánypártunkban a Fideszben van, Brüsszel a tanú rá! :D
2021. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
54%
Mi tart vissza? Menj csak, de vissza ne gyere!
2021. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
44%
Csak azok, akik balházni is akarnak, meg provokálni. Őket nem szeretik valóban. De aki homeszuálisan is úgy él, mint bárki más, annak tök jó itt, semmiféle hátrányos megkülönböztetés nem éri.
2021. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!