Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves ellenzékiek! Hát ilyen...

Kedves ellenzékiek! Hát ilyen homofób Magyarországot akartok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Hát hogy történhetett meg ilyen a baloldali kormányzás alatt? Veszélyeztetve volt a meleg felvonulók egészsége. Manapság ilyen erőszak már nincs, sokkal toleránsabb a nép, a legutóbbi Pride is mindenféle atrocitás nélkül ment végbe.



2021. jún. 28. 22:05
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
82%

"Manapság miért nincs ilyen? "


Parancsolsz, troll kisbaba?


Közvetlenül Pridehoz kötődő esetek:


[link]


[link]


[link]


Az utóbbi pár nap termése:


[link]


[link]

2021. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

#9

13 éve én még alsó tagozatos voltam. Nincsenek emlékeim azokról az évekről, de úgy tudtam, hogy jóval toleránsabb, elfogadóbb volt az akkori magyar társadalom, de a gonosz Fidesz lezüllesztette. Erre kiderült, hogy bilibe lógott a kezem, és ilyenek voltak az európai magyar Gyurcsány kormányzása alatt!? Döbbenet!

2021. jún. 28. 22:19
 13/43 anonim ***** válasza:
12%

Humofobia? :) Mar tobbszor leirtam, most is megteszem: hulyeseg maga a szo is. Fobia felelmet jelent!!! Nem hinnem, hogy barki is felne a melegektol :)))


Talaljatok mar ki valami normalis jelzot, mert ez a homofob egy baromsag - legalabb a latszatra adjatok!

2021. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

#11

Ugye ezeket a kisebb, bár szégyenletes eseteket nem akarod egy lapon említeni az üvegszilánk, meg petárda dobálással, ahol előállítottak töb tíz embert, és rendőrök sorfalának kellett a felvonulástól megvédeni a melegek tömegét?

2021. jún. 28. 22:28
 15/43 anonim ***** válasza:
86%

9es vagyok

12

Figyelj, azt tudod kell, hogy eléggé lincs hangulatban volt már akkor is az ország, szerinted véletlen volt a 2006-as hatalmas tüntetés?

Ahol hatalmas károk keletkeztek?


Az ellenzék (Fidesz), nagyon jól betalált ezzel a felajzott tömeggel, akik valójában okozták a 2006-os bajokat.


Nyilván józsibácsi arra járt és pont értett egy tankhoz :D


2006 után nagyon megnőtt a Fidesz esélye ahhoz hogy kormányra kerüljön, hát nem jött össze nekik.


Azután konkrétan minden helyzetet kihasználtak azért, hogy rossznak állítsák be az akkori kormányt (igazánból tényleg rosszak is voltak!)


Akkor még nagyon másvilág volt, idehaza nagyon gyerekcipőben jártak még ezek a dolgok, a melegek, ugyanolyan neműek házassága stb..


Csakhogy 13 évvel később, még lentebb akar sűlyedni az ország, sokkal lentebb.


Kérlek ne dőjj be neki!

2021. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

#13

A fóbia írtózást is jelenthet, és nem hiszem, hogy kifejezetten homoszexuálisokra irányul, sokkal inkább magára a homoszexualitása. Gondolom te is írtózol a gondolatra, ha le kellene szopnod egy férfit, vagy közösülnöd vele. :)

2021. jún. 28. 22:33
 17/43 anonim ***** válasza:
55%

#14, de, emberek véresre verését egy lapon merem említeni a petárdadobálással.


Na mindegy, tipikusan a magát nagyon frappánsnak gondoló buta troll archetípusa vagy. Menj, nézegess vetőmagkatalógusokat, hogy melyik típusú krumplit lenne a legjobb kapni jutalomként!

2021. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
61%

13

Attól félnek hogy lebuknak, mint szájjeljóska..

2021. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

#15

Nézd, én nem látom úgy, hogy lincshangulat lett volna az utóbbi években, vagy akár most is egy Pride-on.

2021. jún. 28. 22:35
 20/43 anonim ***** válasza:
66%

19

Miért kevered azt hogy TÖRVÉNYTHOZTAK a MELEGEK ellen, meg azt, hogy pár huligán megdobálta őket tojással?

Kormány vs pár kispcsű fiú..

2021. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!