Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves ellenzékiek! Hát ilyen...

Kedves ellenzékiek! Hát ilyen homofób Magyarországot akartok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Hát hogy történhetett meg ilyen a baloldali kormányzás alatt? Veszélyeztetve volt a meleg felvonulók egészsége. Manapság ilyen erőszak már nincs, sokkal toleránsabb a nép, a legutóbbi Pride is mindenféle atrocitás nélkül ment végbe.



2021. jún. 28. 22:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
64%

"Nem hiszem el, hogy nem esik le a szervezőknek se, hogy akkor vannak a legnagyobb atrocitások mikor szervezik és megtartják az év többi részében meg a kutya sem foglalkozik velük."

Dehogynem esik le nekik.

Pontosan ezért csinálják.

2021. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
57%
41, de akkor ha senki nem foglalkozik velük hogyan játszák az áldozatot és adják el a 600millió szivárvány terméket?!
2021. jún. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
65%

#42 Ez a lényege az egésznek. Csinálják a fesztivált, hergelik az embereket, majd mutogatnak, hogy nééé má! leköptem a keresztet ez meg nem elég keresztényi mert nem akarja hagyni hogy megint megtegyem. Tiltakozz velem, mert engem itt elnyomnak, mindenki látja, hogy itt tilos kereszteket köpködni ezért állj mellém és vedd meg ezt meg azt mert az a termék kifejezi, hogy te mennyire nagyon jóember vagy és kiállsz a megkülönböztetés meg elnyomás ellen!

Arra amit már sokan kérdeztünk a nagy tiltakozóktól, még egyiktől sem jött válasz, hogy mi a fenét akarnak a gyerekektől ha NEM pedofilok? Mi közük ahhoz hogy mit és hogyan tilt a pedofil ellenes törvény ha nem is akarnak semmi olyat tenni ami pedofília?

Engem sem érdekelt soha hogy a heteroszexuálisokat korlátozza a pedofilellenes törvény, hiszen soha nem akartam semmit a gyerekektől. Nem érdekel hogy 18 vagy 14 éves kor alatt nem mehetek oda egy fiatalkorúhoz hogy a szexre rábeszéljem vagy a f@rkamat mutogathassam, esetleg az övékét fényképezhessem, mert soha eszembe sem jutott és akinek meg igen, az pedofil és büntetni, tiltani kell. Őket miért és miben korlátozza az ha ilyesmit nem lehet megtenni?

Miben korlátozza őket az a törvény, ami megtiltja hogy egy óvodába vagy iskolába be lehessen menni propagandát folytatni?

Semmi másban nem korlátozhat egy ilyen törvény csak abban amit tilt. Ez a törvény a propagandát tiltja. Ha ez ellen vannak kiakadva akkor egyértelmű számomra, hogy azért, mert pont ezt akarták volna megtenni. És akkor mi mossuk össze a pedofíliát a homoszexualitással meg az lmbtq-val?

2021. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!