Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországi adófizetők...

Magyarországi adófizetők közös összedobott pénzéből valósül meg Mészáros Lölö és Andika esküvője, örülük, hogy jó helyre megy az ellopott pénz?

Figyelt kérdés
2021. júl. 1. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerencse, hogy lölö ilyen szerény és lopezzel beéri.
2021. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Lopezt úgyse engedik be az országba mert migránsnak nézik és deportálják szíriába.


Ez egy csapda

2021. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi honnan tudjuk,hogy örülsz-e neki 🤣😂
2021. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ó, én nagyon büszke vagyok. 2010 óta olyan büszkén dagad a fideszes haverom, strómannok és oligarchák offshore számlája és egyéb befektetése, hogy azt a legkorruptabb kormányok akármelyike megirigyelné. :)

Éljen soká a fidesz szavazóbázis!

2021. júl. 1. 12:33
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Lölő gazdag, miért kell minden egyes alkalommal csodálkozni azon, hogy nem egy gázszerelői életvitelt folytat ennyi pénzzel?
2021. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lölöke a csúti görény jóvoltából lett gazdag.
2021. júl. 1. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Gyurcsány sem munkából lett gazdag vagy a Donáth papa sem.

Ez ilyen a gazdagok 99% a tolvaj

2021. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csodálkozom, hogy el hívják, inkább azon hogy csak őt.

Ha lenne pénzem én is elhívnám. De nekem nincs Lopezre, mert én nem Mészáros Lőrincnek születtem.

Attól meg hogy itt csámcsog mindenki az interneten nem lesz jobb. Ha nem tetszik hogy lop a fidesz, akkor le kell váltani de persze ahoz mindenki kevés, mert fáj felkelni a fotelból.

2021. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!