Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint Gyurcsány őszödi...

Akik szerint Gyurcsány őszödi beszéde hazafias beszéd, azok tudnának belőle hazafias részeket idézni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Hogyne: "K*rvaország" :D
2021. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

"Hazudtunk reggel, éjjel és este."


"Nem kell félni, nem fog fájni."


"El lehet innen menni."

2021. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem hazafias beszéd ezt leszögezem, de kíváncsian várom hogyan magyarázzák meg a "qrva ország" részt.
2021. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Aki ilyet állít az nem normális az biztos!
2021. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

A beszéd második fele egészben? Az első fele a párttagoknak szól, technikai részletekről, az közügyileg érdektelen. Biztos lehetsz benne, hogy a Fidesznél is hangzottak el ilyen és meredekebb szövegek, csak ők voltak elég okosak, hogy bebiztosítsák a lehallgathatatlanságot.


A második fele a kormányzási filozófiáról, szándékról, ami egyáltalán nem kiszipolyozó és népellenes megközelítésű, kimondja, hogy a tömegek jobbulását akarják. Persze értem én, hogy elönti a vérjobbereket a pulykaméreg a "megunják, hazamennek" szövegtől, de Feri nézőpontjából ez logikus volt.


A fogyatékos GYK trágár szószűrő nem engedi a copy-paste-et, de az "Én azt gondolom, hogy meg lehet csinálni." mondattól kezdődik az érdekes rész egészen a végéig.


[link]

2021. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Az öszödi beszéd nem hazafias beszédnek lett szánva, de egyébként sem attól lesz hazafias valami, hogy az az ország felmagasztalását és seggnyalását tartalmazza, hanem attól is, ha építőjellegű kritikát és magasabb vágyakat és cselekvésre való hajlandóságot írunk le. Ady írt sok ilyen verset, de igazából már a Himnuszunk sem egy tipikus hazafi szöveg, hanem egy imakérés Istenhez.
2021. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Ezért tart itt az ország, mert még mindig vannak olyan emberek akik le vannak ragadva az őszödi beszédnél. A jelenlegi, aktuális problémáink, az áááhhh semmi! Lényeg hogy Gyurcsány mit mondott 15 éve.
2021. júl. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Lényeg,hogy ugyan abban a stílusban tolja,csak sokkal kevesebb agysejttel mint akkoriban.
2021. júl. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
8as, rájött hogy a dksoknak ennyire van igénye.
2021. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!