Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy Dr....

Mit szóltok ahhoz, hogy Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr egy munkagéppel akarta elhallgattatni Dr. Jakab Péter Mihály Miniszterelnök-jelölt Urat?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 1. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Kár hogy nem sikerült.
2021. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Miből gondolod, hogy Orbán akár csak egy percét is rászánja arra, hogy ezzel a szerencsétlennel foglalkozzon?
2021. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Traktoros Viktátor Vikátorovicstól mire számítanánk, ha nem ilyen-, és hasonló megnyilvánulásokra?
2021. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
1: fideszes demokráciafelfogás: hajtsunk át munkagéppel azon, aki más véleményen van
2021. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez afféle leleplező dolog volt. Ha megnézed a videót, pont a ballikos cigányellenes operatőr hőbörög cigány módjára. Most akkor hogy van ez, egy ágyban az ellenséggel? Két menet között befér egy párizsi is?
2021. júl. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Jákob Petya és társai voltak a hülyék, mit kerestek bejelentetlenül egy munkaterületen? Ez olyan mintha odaállna egy metró elé, aztán sivít, ha eltapossák. Ennek nem Orbán az oka, sokkal inkább az, hogy Jákob már-már klinikai eset.
2021. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Értem én hogy kell a balhé, de amikor ennyire egyértelműen Jakabék a hülyék akkor minek mutogatod?

Egy építkezési területen nem állunk meg az út közepén és nem kezdünk bele videózgatásba, mert bizony, ha jön a hangosan jelző munkagép, akkor neki van ott elsőbbsége.

A sofőrje tökéletesen kérdezte: Mi a f@szt kerestek ezek ott egy építkezésen az út közepén?

2021. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és hirtelen odarendeltek a forgatásra egy 4 km/órával száguldó munkagépet, nagyon hihető. Szerintem az történt, hogy azok nagyon jól tudták, hogy ott fog jönni a munkagép (egyikük sem fordult meg, amikor meghallották a csipogó hangot, egyáltalán nem lepődtek meg, hogy hol van), de kellett valami, amiért megint az Orbán a hibás. Egy dologba biztos vagyok, a munkagép vezetője nem az O1G-re fog ezek után szavazni, még akkor sem, ha ez megfordult korábban a fejében.
2021. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Láttam a videót. Nem tudom az megvan-e Jakap Pítörnek, hogy ezzel az ultra gáz alakításával csak a szavazókat veszíti. Direkt az út közepén forgat, hallja hogy csipog a munkagép, és direkt nem megy arrébb, utána pedig neki áll feljebb. Szánalmas bohóc ő is, meg az a hülye lotyó is, aki visítja hogy "normális vagy!?".
2021. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!