Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyi idő után mi a véleményed...

Ennyi idő után mi a véleményed, Karácsony Gergely jobb főpolgármester mint Tarlós István volt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 11:54
A kérdező szavazást indított:
Igen,Karácsony Gergely jobb.
Nem,Tarlós István jobb volt.
Nincs nagy különbség közöttük.
58 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Lehet le leszek pontozva, de szerintem semmi baj nem volt Tarlóssal.


Nem is értem miért volt ellene akkora gyűlölködés.

Azaz nyilván értem, megvolt a lejárató-gyűlöletkampány mint most Kari Geri ellen is.


Tarlós ideje alatt is fejlődött a város, a legtöbb mostani fejlesztés is még a korábbi előkészítések eredménye. És legalább volt egy koncepció ami felé haladt a dolog.

2021. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Jó azért Budapest nagyrészt ellenzéki,ennek ellenére Tarlós István majdnem annyi szavazatot kapott mint Karácsony Gergely,ez azért jelzi hogy meg voltak elégedve vele.
2021. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Tarlós még Demszkyt is alulmúlta pedig ez kvázi lehetetlen küldetésnek tűnt. Karácsony sokkal jobb. Végre fejlődik a város.
2021. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Az RTL híradó a legnézettebb, eldöntötte a kérdést, Karácsony Gergelyt favorizálta.
2021. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem jobb. A tarlós "szét tudományoskodta" a város üzemeltetését, de még mindig normálisabban folyt a városban a hétköznapi élet, mint a Karácsony úr színre lépése óta. Három darab kecske őrzését nem merném az utóbbira rábízni, nem hogy egy világváros működtetésének irányítását!
2021. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
#4: ezt az RTL-es marhaságot kár beirkálni minden kérdéshez, láthatóan 2018-ban is nagyszerűen elintézték a kormányváltást. 😂
2021. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem Geri jól csinálja a dolgokat, de Tarlóssal sem volt gond
2021. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Sokkal,kategóriákkal jobb mint tarlós!
2021. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

1-es, Tarlós alatt fejlődött a város, ez így van szerintem ez vitathatatlan... DE Tarlósnak nem sok köze volt a fejlesztésekhez...! Ugyan is volt/van egy Budapestért felelős államtitkár, ill. egy fejlesztésekért felelős államtitkár, akik a budapesti fejlesztések 90%-ban ha nem 100%-ban, de ők döntötték el, mikor mire adnak pénzt és mikor mit kell fejleszteni, Tarlósnak csak annyi volt a feladata, hogy rá bólintson a dologra aztán "csá".


Lázár János is megmondta, hogy az ő minisztersége alatt, a minisztériumában döntötték el, hogy az adott évben mire adnak pénzt, Tarlósnak nem sok köze volt ezekhez.


Az átlag szavazó, nagyon olyan kevés dolgot tud felsorolni, mint eredmény, amikhez vagy amihez tényleges Tarlós eredménye lenne, önkormányzati pénzből és nem kormányzati pénzből...

2021. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha talalkozen szemelyesen Karacsony Gergellyel, gondolkodas nelkul lekopnem ... lesz ami lesz alapon. Ez a velemenyem, a lepontozas sem fogja megvaltoztatni.


Karacsony egy betegseg Budapest testen. Itt szulettem, itt nottem fol es most is itt vagyok, de mivel elhetetlen a varosom, ezert most nem itt elek, csak vagyok. Koszonom Karacsony ur!? :)))

2021. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!