Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek miért nem adtok...

Fideszesek miért nem adtok egy esélyt az ellenzéknek, mi baj lehet maximum 4 év múlva újra Fideszre szavaztok?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a fideszes logikát, most itt egy új , friss ellenzék nem unják már 12 éve orbánt nézni? Miért nem lehetne kipróbálni valami újat?


Mi történhet? 4 év múlva max leváltják őket aztán kész ha nem tetszik valami


2021. júl. 2. 13:36
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
52%
Igazad van, próbáljunk ki valami újat. Ezért jövőre MINDENKI SZAVAZZON A MI HAZÁNK PÁRTRA!
2021. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
63%
ok kérdező de ők már voltak mai ellenzék=gyurcsány , a maradék pedig a mi hazánk
2021. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
54%

4 év alatt nagyon sok mindent el lehet kúrni.

Az a szerinted új, friss csürhe pedig még ellenzéknek is alkalmatlan, nemhogy kormányozni.

2021. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
64%
Mitől friss és új az ellenzék?
2021. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
60%

"Fideszesek miért nem adtok egy esélyt az ellenzéknek, mi baj lehet maximum 4 év múlva újra Fideszre szavaztok?"

Én valószínű nem fogok az ellenzékre szavazni,de attól még nyerni fognak, úgy hogy az esélyt megkapják, de ha jobban csinálják mint a jelenlegi kormány négy év múlva rájuk szavazok.

2021. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Dobrev Klára volt már miniszterelnök? Vezette már az országot? Nem

Karácsony Gergely? Ő sem

Jakab Péter? Ő sem

Fekete Győr András? Ő sem


Talán ha négyen majd összeteszik a fejüket és kitalálnak dolgokat az jobban lesz mint Orbán egymagában

2021. júl. 2. 13:49
 7/46 anonim ***** válasza:
49%
4 hülye mitől jobb, mint egy jó kormányfő?
2021. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Orbán 12 év alatt nem tudta bevezetni az eurót és az európai minimálbért , ez lehetséges, hogy Dobrev Klárának 2 év alatt sikerül akkor majd nézhetsz
2021. júl. 2. 13:55
 9/46 anonim ***** válasza:
66%
Igazából nekem az a baj velük hogy még nincs programjuk tehát nem tudom mit akarnak. Mendemondákat már hallottam a többkulcsos szja-áról az alapjövedelemről,de semmi konkrétum.
2021. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
53%

Tudod ha ez csak egy jatek lenne, akkor lehetne probalgatni ezt-azt, de itt az emberek eleterol van szo. Neked-nekem-es a tobbiekerol.


Sok 4 ev az eletembol probalkozasra, ezert inkabb a tuttira szavazok - ok legalabb mar letettek valamit az asztalra: Fidesz-KDNP :)

2021. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!