Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történne a propaganda...

Mi történne a propaganda gépezettel a gyurcsány teljesen visszavonulna?

Figyelt kérdés
Ki/vagy mi lenne a következő célpont, és mivel bántanák?

2021. júl. 3. 08:27
1 2
 11/12 kretens ***** válasza:
100%
Előre jelezném hogy amit most irok az kizárólag csak az én véleményem és fantáziám szüleménye.Én úgy gondolom hogy az öszödi beszéd kiszivárgása után történt események főleg a 2006 október 23-i események a háta közepére se kivánta az akkori kormány.Nem tudom azt elképzelni hogy a beszéd után még direkt szándékosan megfélemlitik az embereket aminek semmi értelme nem lenne mert csak még jobban lejáratják magukat és teljes arcvesztéssel jár.Fantáziáltam magamban egy kicsit és az a gondolat is megfordult a fejemben hogy vajon a 2006 okt 23-i események vajon melyik politikai oldalnak hozott búsás hasznot?Vajon előfordulhat az a sci-fi kategória hogy szándékos beépitett provokatőrök provokálták ki a rendőrattakot?Na és ha igy nézzük akkor már azért nem annyira egyértelmű a dolog hogy ki is az igazi felelős ezért a szégyenletes eseményekért ami valakiknek hosszabb távon nagyobb politikai hasznot biztositott.
2021. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Szerintem a Fidesz provokálta ki. Amúgy 8.-as voltam.
2021. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!