Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor érdemeinek egy...

Orbán Viktor érdemeinek egy része felsorolható, de Gyurcsány Ferenc mit tudna felsorolni így mint Orbán?

Figyelt kérdés
"Megharmincszoroztam a magyar aranytartalékot, kifizettem az IMF hitelt, 800 ezerrel több embernek adtam munkát, 7000 milliárddal növeltem az állami vagyont, bevezettem a családi adókedvezményt, bevezettem a Csokot, bevezettem a Babavárót, bevezettem, hogy a nők 40 év munkaviszony után nyugdíjba mehessenek, megduplázom az orvosok bérét, kifizettem az önkormányzatok adósságát, 3 évre növeltem a Gyest, bevezetten a nagyszülői gyedet, bevezettem a Gyed extrát, 100%-ra emeltem a Csed-et, megújítottam a mentőautó flottát, megújitottam a mentőhelikopter flottát, csökkentettem a munka terheit, jelentősen növeltem a reálbért, eltöröltem az örökösödési illetéket, több ingyenes meddőségi kezelést adok, csökkentettem a vakok áfa kulcsát, ingyenessé tettem az SMA kezelést, helyreállítottam kolontárt, példátlanul fejlesztem a hadipart, 25 éves rekordot hoztam a termékenységi rátában, elindítottam a Modern városok és a Magyar Falu programot, negyedére csökkentettem a mélyszegények számát, az EU legolcsóbbjára csökkentettem a rezsit, rekord beruházást értem el, sorra dőltek a turizmus rekordjai, nem csak stadion, de rengeteg kastély, strand, műemlék, híd, kórház, múzeum, tér, tanuszoda, mentőállomás épült, újult meg az elmúlt években, nyugdíjprémiumot adtam az öregeknek, sőt elkezdtem visszavezetni a 13. havi nyugdíjat. A nehéz időszakban jutalmat adtam a rendőrnek, ápolónak, orvosnak, jelentősen javult a házasodási kedv, jelentősen javultak a bűnelkövetési statisztikák, ingyen nyaraltatom a rászolrulókat, ingyen kapják a diákok a tankönyvet, ingyen ehet mindenki akinek kicsit is nehezebb oviban, bölcsiben, 70 ezerről 28 ezerre csökkent a pandémiáig a várólistán lévők aránya, krízisben nem megszorítottam, nem elvettem, hanem bértámogatást, adókönnyítést, bérleti díj elengedést, kamatmentes hitelt, hitelmoratóriumot, ingyen parkolást adtam, visszaszerztem az elprivatizált energiaszektort, MOL részvényeket, észrevétlenné tettem a valaha volt legnagyobb dunai árvizet, megvédem az országot az EU támadásaitol, a liberalizmustól, soros veszedelemtöl, migránsbünözéstöl, és még rengeteget írhatnék. Nyilván nekem is voltak hibáim, be nem váltott ígérteim és egyeseknek nem tetsző döntéseim, de nem mondhatják kedves polgártársaim, hogy elkúrtam és hogy nem csináltam semmit."
2021. júl. 4. 15:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt Orbán 12 évét akkor a teljes 8 éves szoci korszakkal kell hasonlítani, nem csak Fletóval.


Másrészt most nem Fletó lesz a kormányfő, csak egy hang a zenekarban, ezért az összehasonlításnak nincs sok értelme.

2021. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Fletó csak egy hang lesz a zenekarban? :DDD


Ő a karmester kisbarátom és úgy játszik a "zenekar" ahogy ő fütyül

2021. júl. 4. 15:54
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
3: ügyesen felmondtad a fidesz-propagandát, mehetsz majd a krumpliért
2021. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

"El fogom venni a munkaalapú társadalomért tapsikolók választási krumpliját."


- Gyurcsány Ferenc

2021. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, ahogy 1es írta, feleslegesen írtad amit írtál, mert nem fogják elolvasni.
2021. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
3%
Az írási stíluson kívül a tartalomba is betudtok kötni, vagy az már nem megy?
2021. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
7: ilyen listákat szoktak írni a neten a szoci 8 évről is, mert minden kormánytól össze lehet szedni egy rakás jó intézkedést is, ha a rosszakat figyelmen kívül hagyjuk
2021. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#8


Na írjátok le akkor Fletó nagy teljesítményét , sorolom:


Megszorítások,adóemelés, bérbefagyasztás, létszámstop, költségvetés hamisítás

2021. júl. 4. 16:32
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
9-es! Amit írsz, az Orbánra is igazt.
2021. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 mindentudó99 ***** válasza:
69%
Az egyetlen érdeme hogy lemondott.
2021. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!