Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre röbb helyen legális a...

Egyre röbb helyen legális a fű és az eutanáziaNálunk mikor lesz legális a fű és az eutanazia?

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Remélhetőleg sosem lesz legális az eutanázia, a füvet majd meglátjuk.
2021. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Remélhetőleg soha. Az hogy néhány helyen legális lett, nem jelenti azt hogy automatikusan jó dolog. A hülyeséget meg nem kell utánozni.
2021. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Még 20-30 évig tutira nem!
2021. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Ha viktorék elfelejtik az álmagyar hazugságaikat és visszamennek liberálba, ahonnan indultak.
2021. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Remélem minél előbb. Én szoktam füvezni munka közben, segít a koncentrációban és a produktivitásban.
2021. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Kéne a fű, mert az idegbeteg magyarokra ráfér a chill.
2021. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Remélem soha.
2021. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem jól kérdezed.

1. Lesz-e?

2. Ha lesz,mikor?


Akkor jöhet szóba a második kérdés, ha tartósan mai ellenzék jut hatalomra. De nekik sem az első dolguk lesz. A fidesz egyiket sem fogja bevezetni.


Eutanázia szerintem Svájcban és Hollandiában végezhető. Ez azért nem "egyre több".

2021. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%

Az eutanáziával nem értem mi a hiszti tárgya, természetesen aki vallásos, azt értem, de a többi nyerítőt nem.


Aki gyógyíthatatlan beteg és a beteg kéri, hogy a hosszú szenvedés elkerülésének érdekében az orvos vagy aki ezt csinálja, adja be neki az "arany lövést", az a saját egyéni döntése, senkinek semmi belepofáznia valója nincs, hogy a beteg hogy haljon meg.... csak hát jó magyar szokás szerint megint megy 'na majd én megmondom mi a jó neked...' mentalitás...szóval, amíg ezt kinövi a társadalom 30-40 év vagy több...

2021. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
8-as válaszoló, az aktív eutanázia Hollandia, Belgium, Luxemburg, Spanyolország, Kanada, Kolumbia, Ausztrália, Új-Zéland és 2021 januárjától Portugáliában van, Svájcban nincs aktív eutanázia. Viszont Magyarországon van passzív eutanázia, azaz az orvosok nem segítik a beteg halálát, hanem csak hagyják.
2021. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!