Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Belebukik Karácsony Gergely a...

Belebukik Karácsony Gergely a fővárosi dugók okozta elégedetlenségbe, és a fokozódó légszennyezésbe?

Figyelt kérdés

Az Autóklub , és az OLM (Országos Levegő Munkacsoport) is szakmailag alátamasztotta, hogy romlik a levegő minősége, átgondolatlan a forgalomátalakítás, az ún. zöld polgármester inkább csak a károsanyag kibocsátást növelte a fővárosban, tehát szakmaiatlan, átgondolatlan koncepció mentén lavíroz.

2 hete az Autóklub igen komoly, szakmai elemzést és javaslatokat küldött Karácsony Gergelynek, de azóta is semmi.



2021. júl. 5. 14:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
40%
Nem bukik bele, jövőre ő lesz a kormányfő.
2021. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
1# azért ne legyél olyan biztos ebben....🤔
2021. júl. 5. 14:51
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Akik rá szavaztak nem fogják mondani hogy nem jól tették és fordítva is igaz.
2021. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
38%
Jó lenne, de erre kevés a reális esély, csak ha kihátrálnak mögüle a támogatók a közgyűlésben. A szükséges önkritikája sajnos hiányzik.
2021. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
84%

Az autóklub nagyon furán gondolkozik, ha nagy a légszennyezettség akkor nem az autókat kéne kitiltani nyafogás helyett? Vagy mondjuk betiltani a 2 éves roadó dízeleket végre, ahelyett hoyg a bicikliutakat baszogatjuk.


Budapestiek elég nagyrésze nem autós ember, főleg a belvárosiak. Itt inkább az jön át hogy a maradék autót is ki kéne akkor tiltani ha nem bírnak magukkal. A budapesti közlekedéssel a legtöbbet az agglomerációsok szívják, ők meg nem szavaznak, meg amúgy is, a polgármester elsősorban a helyi lakókért felelős. Minek kell ott autózgatni ahol egy busz megállónyi távolságra mindent megtalálsz, vagy felugrasz egy metróra és máris a város másik végében vagy?

2021. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
76%
(#5 20 éves dizelekre meg a a széteső én lévő teherautókra mondtam az elejét)
2021. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
17%
KG mindenképpen lemond, mert ha ő lesz a közös ellenzéki jelölt, akkor kampánykörútra kell mennie az országban, ami nem fér be a főpolgármesterség mellé, úgyhogy inkább az a kérdés, hogy ki lesz az új főpolgármester.
2021. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
60%
Nem értelek, kérdező, az ilyen értetlenkedők Karácsony Gergely előtt nem jártak soha Budapesten? Én itt nőttem fel, mindig voltak felújítások, lezárások meg dugók. Az autó mondjuk sokkal több lett gyerekkorom óta, ez nyilván fokozza a dugókat is.
2021. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

8# hát én is...csak tudod lehet jól is csinálni, meg rosszul is, mármint a forgalom szabályozást ( is).

Egyre többen vannak, akik szerint Karácsony csak rontott, az amúgy sem jó helyzeten...

2021. júl. 5. 16:24
 10/35 anonim ***** válasza:
32%

#8 Pontosan azért elégedetlenkednek mert eddig is jártak Budapesten és tudják, hogy ennek nem kellene így lennie, mert 2 évvel ezelőtt még nem így volt.

Ha pár éve meg lehetett oldani akkor most miért nem lehet? Ha ugyanekkora autós forgalom mellett jobb volt a levegő minősége, akkor neked nem egyértelmű hogy a mostani helyzetet az illetékesek elqrták? Nem kicsit, nagyon?

2021. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!